• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Új nyeremény játék (torpedó)

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok!

Hol van a játékfelület? A leírásnál hiába kattintgatok, a muníció nem csinál semmit, csak a képet nagyítgatja a kattintgatás.
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Szia. :)

A Beküldési minta értelmében amennyiben manuálisan szeretnéd megadni a számokat, akkor 2/1-es lehetőséget kell választani. Alatta láthatod is, hogy csak a számokat kell megadni. A másik lehetőség, hogy letöltöd a képet, és egy képszerkesztő segítségével jelölöd (színezed) be az épületek pozícióit.

Üdvözlettel,
Anerilin
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Akkor ez nem egy torpedó játék? Mert én azt ismerem, de most teljesen el vagyok veszve. Érti valaki, vagy csak én nekem van még túl korán? :D
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Szia. :)

A Beküldési minta értelmében amennyiben manuálisan szeretnéd megadni a számokat, akkor 2/1-es lehetőséget kell választani. Alatta láthatod is, hogy csak a számokat kell megadni. A másik lehetőség, hogy letöltöd a képet, és egy képszerkesztő segítségével jelölöd (színezed) be az épületek pozícióit.

Üdvözlettel,
Anerilin
Játszani hogyan kell? Nem a számok megadása a gond, hanem hogy nem tudok lőni. Így nem értem a játékot.
 
Gyakorlatilag helyezd el a négy épületet a táblázatban, és ha megegyezik a tipped a csapat által előre kitalált elrendezéssel, nyertél.
Igen, a muníció kicsit bonyolít a megfogalmazáson, az épületeket úgysem bonthatod szét.
Vagy beszínezed a képen, vagy leírogatod soronként, de szerintem a kép átláthatóbb.
 
Fent