• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Új harcos egység

1. Benyújtó játéktapasztalata
Sárkány korban vagyok, az ok a végtelenség tornyában lévő tapasztalataim miatt vannak. 1. szintet szoktam csak megcsinálni.

2. Az ötlet röviden
1 új típusú egység ami minden bónusztól és hátránytól mentes.
Az egységet 1 barkácsolható épületből lehetne megépíteni, aminek a kiképzési sebességét a játékos kórja a techfán határoz meg. Vagy a főépület? Vagy a 2 kombinációja.
A mennyiséget pedig az osztagméret.

3. Az ötlet háttere
Elméletileg a pc és mobil közti különbség ezt nem határozza meg. Mobilon csak autoharc opció van, szóval picit ez is 1 mozgató rugó volt az ötletnél. Plusz, ha mobilon játszol, akkor a harcosok melletti csillagok fals infót adnak. Egyszerűbb így.

4. Előnyök
Én személy szerint a végtelenség tornyában tudnám használni, amikor 2 sor egység van és 4 különböző ellenség. Harcot nem kedvelő játékosoknak megkönnyebbítené a gondolkodást.

5. Hátrányok
Nem tudom, hogy van. Valaki biztos talál.

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Megszerezhetőség szempontjából a barkácsolás a legokosabb és
 

Erica

Veterán
Szia!
ami minden bónusztól
Ha bónuszoktól mentes, akkor nem sok pluszt ad. Nem értem ezt az álláspontot és nem értek még sok minden mást sem.
a játékos kórja
..ezt meg aztán végképp nem. Sem Kórlap, se Kór nincs a Techfan.
Kérlek fogalmazz pontosabban, hogy értékelhető legyen az Ötleted! Köszönöm előre is.
 

Szerencse fia

Veterán
Azzal kezdeném, hogy a toronyban, akárcsak a bajnokiban csak harcokkal érdemes haladni, hiszen az egyezkedés nem megérős! Tehát mindenképpen meg kell tanulnod a jelenlegi katonákkal harcolni. Rengeteg stratégia létezik, s nagyon sok segítség is rendelkezésre áll, mind ősi csodák amik a sereged életerejét, sebzését növelik, mind barkácsolható, harcot segítő épületek (szabadon engedett, felvilágosult, mágikus szorzó, stb. ), toronyból szerezhető törp páncél, stb. Továbbá főnixek, macik is segítik a harcokat.
A kiképzési sebességet a katonai ősi csodák fejlesztésével (vihar tűi, győzelmi források, repülő akadémia), az osztagméretet pedig a fegyvertárak számának növelésével és ősi csodák fejlesztésével (pl.: törp védőbástya, gombák szentélye) szintén növelheted.
A recept adva van, már csak használni kell! Emiatt az ötletedet nem támogatom.
 

Wiccara

Veterán
új típusú egység ami minden bónusztól és hátránytól mentes.
Szia, ez miért is miben lenne jó?
Alpvetően megvan ugye a könnyű közeli, könnyű távoli, stb stb... egyik se JokerMan, mindegyiknek megvan, mivel győzhető.
Ha van egy olyan egység, aminek se bónusza, se hátránya; az hogy jönne ki egy csatában a többivel?
Harcot nem kedvelő játékosoknak megkönnyebbítené a gondolkodást.
A gondolkodás megkönnyítésére nem pont az Elvenar a jó játék... azért a harc alapjai nem egy agyműtét, még 2 fordulónál se.
Megszerezhetőség szempontjából a barkácsolás a legokosabb és
úgy érzem, még lemaradt a happy end ;)
 

DavidofBerg

Felderítő
Ha jól értem, az a gond, h nem megy a harc. Ha nem megy/nem akarod csinálni, akkor azt adott ládát egyezkedéssel is ki tudod nyitni. Tudom, h itt is kell a szerencse ill egy taktika, h hogyan egyezkedj.
Nem tudom támogatni az ötletet, m akkor maga a játékmenetnek nincs értelme.
 
Fent