• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Új fejezetenként legyen 1 tartományi bővítés lehetőség is

Kira7

Veterán
Aki a 16-s fejezetben elérte a tartományi bővítést max-ot az a 17-sben egyetlen 1 tartományi bővítést se kap, ezt nem tartom igazságosnak. Eventbe stb. kérnek felderítési feladatokat , ami ilyen szinten már több nap, egyre több hely kell akkor legalább 1 ilyen lehetőséget is lehessen kapni. Az lehet akár úgy is hogy az előzőbe ennyi volt a max. és most +30 kell 1-ért vagy amit korrektnek tartanak, csak legalább 1 legyen.
 

DeletedUser

Vendég
Szia ! :)

Ha jól emlékszem jött egy mail mindenkinek hogy Unur kereskedőihez ad az Inno egy bővítést. Bár én a közelébe sem vagyok, de nekem is jött a mail. Lehetséges hogy a fejlesztők még tartogatnak ilyen meglepetéseket.
 

Kira7

Veterán
Szia ! :)

Ha jól emlékszem jött egy mail mindenkinek hogy Unur kereskedőihez ad az Inno egy bővítést. Bár én a közelébe sem vagyok, de nekem is jött a mail. Lehetséges hogy a fejlesztők még tartogatnak ilyen meglepetéseket.
Szia!
Utoljára az nagykövetségeknél adtak Unur kereskedőihez nem, azzal meg mint hogy most már az elvenárokat is az újaknak könnyítették azzal nem vagyunk kisegítve aki most ott tart, hogy majd talán útolag mi is kapunk. A javaslatom viszont a következő fejezetekre is vonatkozna.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor én emlészem rosszul. Jó lenne az biztos, csak kérdés hogy hányadik fejezettől gondoltad a + bővítést. Vagy a fentebb írt 30 tartomány legyen a kritérium ? Előbb-utóbb elfogy a térképes és marad a vásárlás. Támogatom az ötletet, akármilyen formában is van esély a megvalóstására.
 

Kira7

Veterán
S
Akkor én emlészem rosszul. Jó lenne az biztos, csak kérdés hogy hányadik fejezettől gondoltad a + bővítést. Vagy a fentebb írt 30 tartomány legyen a kritérium ? Előbb-utóbb elfogy a térképes és marad a vásárlás. Támogatom az ötletet, akármilyen formában is van esély a megvalóstására.
Talán így jobban érthető:
Meg van alapból határozva hány tartományonként kapsz tartományi bővítést, el jön az idő mikor eléred a max. A pontos számra nem emlékszek pl. az elvenároknál talán max. 450 tartomány, be jött a nagykövetségek , ott emelték a max. mondjuk 480-ra, jött az új fejezet az unur kereskedői, de nem változott a max. így nem tudsz új tartományi bővítést kapni. a javaslatom csak annyi hogy akik ott járnak meg akik elérnek majd ide azoknak is fejezetenként ugorjon úgy a max. hogy lehessen 1 új tartományi bővítést is megszerezni.
 

DeletedUser

Vendég
Így már teljesen érthető. Köszönöm. :) Az ötletednek van létjogosultsága és megér egy próbát a fejlesztőknél. :)
 

Senta

Erős harcos
S

Talán így jobban érthető:
Meg van alapból határozva hány tartományonként kapsz tartományi bővítést, el jön az idő mikor eléred a max. A pontos számra nem emlékszek pl. az elvenároknál talán max. 450 tartomány, be jött a nagykövetségek , ott emelték a max. mondjuk 480-ra, jött az új fejezet az unur kereskedői, de nem változott a max. így nem tudsz új tartományi bővítést kapni. a javaslatom csak annyi hogy akik ott járnak meg akik elérnek majd ide azoknak is fejezetenként ugorjon úgy a max. hogy lehessen 1 új tartományi bővítést is megszerezni.
ha jól emlékszem 525-nél adott egy tartományi bővítést!
 

DeletedUser

Vendég
Valóban jött egy bővítés az utolsó fejezetben. Mások is megerőstették. Néha a spam mappába teszi a mailt sajnos. :( Jobb átnézni mndent.
 

Kira7

Veterán
Az elvenároknál is már azt írta a limit elérve...nincs több tartományi bővítés, elkezdtem a nagykövetségeket ott lett 1 tartományi bővítés, majd megint a limit elérve, mikor elkezdtem az unur kereskedőit, ott nem adott csak továbbra is azt írja hogy limit elérve. A tesoságon belül beszéltem mással is aki szintén itt jár az se kapott. A techfán van az 50. , 51. városbővítési fejlesztés , de + tartományit nem adott az unur kereskedőihez.
Nem e-mailről beszélek hanem amit a játékban tapasztalok.
 

DeletedUser

Vendég
Érdekelne mondjuk ha valakinél elfogy minden techfás és térképes bővítés, ne adj Isten a gyémántos is akkor mi lesz ? Várhatóan jönnek újabb fejezetek is. S ha így nő a lakosság és anyagigény, és az épületek is nőnek, maradna az hogy ha kell, ha nem törölgetni kell ? Olyat is ami a játékos szívéhez nőtt ? Nagyon érdekelne a Support véleménye is, ez ügyben. A rivális játékban belátták ezt, és adtak plusz bővítéseket. A javaslatod valós gondokat oldana meg, mert egyre többen érnek majd oda és nagy lesz a tanácstalaság. Pár kocka hely még bőven elférne a város körül. A támogatásom mellet, nagyon várom a fejelményeket.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Aki a 16-s fejezetben elérte a tartományi bővítést max-ot az a 17-sben egyetlen 1 tartományi bővítést se kap, ezt nem tartom igazságosnak. Eventbe stb. kérnek felderítési feladatokat , ami ilyen szinten már több nap, egyre több hely kell akkor legalább 1 ilyen lehetőséget is lehessen kapni. Az lehet akár úgy is hogy az előzőbe ennyi volt a max. és most +30 kell 1-ért vagy amit korrektnek tartanak, csak legalább 1 legyen.
Kedves @Kira7
Köszönjük az ötleted. Nem oly rég a kutatási bővítések mellé kaptunk 1.tartományi bővítést is. Akkor plusz egy 5x5 kocka bírtokosai lehettünk. Nem tudni, hogy a következő Faj bevezetésével újra fog-e esetleg majd nőni a tartományi bővítések száma, vagy csak kutatási területszerzések lesznek. Mivel a terület a legértékesebb Elvenar világában, így semmit sem tudunk előre megígérni. Marad a jövő meglepetése. Köszönöm a megértésed.
 
Fent