• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Össze-vissza megjelenő KP értékek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Játékverzió: v1.7.8-(995005a) (2016-06-09 11:30)
Játékvilág: hu1 (de a bétán is él)
Böngésző + verzió: FireFox 47.0
Flash Player verzió: 22.0.0.192
Operációs rendszer: Win XP
Képernyőfelbontás: 1280*1024
Felhasználónév: Vanek
Nép: Elf

Reprodukálhatóság: 3/5

Jelenlegi helyzet:
Belépésnél még nem tűnik fel, hogy gond lenne, és mintha minden KP rendesen lenne megjelenítve (biztosat nem tudok mondani, nem azzal szoktam kezdeni, ha belépek, bár ha nagyon kevés vagy nagyon sok lenne, az feltűnne); aztán beszedem a cuccokat, új gyártásokat indítok (esetleg új építéseket), és közben valamikortól megváltozik a KP mennyisége. Hol lenullázódik (pár perccel ezelőtti eset), hol meg többet mutat, mint amennyi járna (hol csak 1 ponttal, de volt már, hogy hárommal is többet jelzett, mint amennyi volt - természetesen csak akkor tudtam meg ezt, amikor kiírta, hogy belső hiba történt, vagy nem rakhatok abba az épületbe ennyi pontot, és újraindult).
Ki-/belépés (vagy frissítés) után már jól mutatja a pontokat. Ezeken kívül a visszaszámláló is néha 'meghülyül' (mostani esetnél 55 percet mutatott, ami a következő pontig lett volna a 0 pontnál; de frissítés után hirtelen meglett a 2 pontom, és a számláló is 22 percre ugrott - mintha a legutóbbi kilépésem óta nem számolt volna az óra egy másodpercet sem, mert akkor úgy léptem ki, hogy megvártam az új KP-t, amit beraktam csodába, és akkor léptem ki (vagyis mintha betöltésnél nem minden frissülne)).

Elvárt helyzet:
Mindenféle frissítések nélkül is a 'rendes' KP mennyiség és idő megjelenítése.

Nem tudom, csak nálam van-e így, de a melóhelyi gépen is hasonló jelenség észlelhető, pedig az Win7-en fut és valami sokkal újabb Intel procis gép.
 

DeletedUser379

Vendég
Szia Vanek

A szövegösszefüggésből kihámoztam, hogy a KP az a mi játékunkban TP, azaz Tudáspont. :)

Érdemben annyit tudok hozzáfűzni, hogy mostanában ez velem is előfordul.
Most éppen 15 perce úgy emélkeztem, hogy 2 tp-t beraktam a csodámba, ezzel nulláztam is a tárolót.
Azután lomoltam a városban egy pár percet, és a tárolóban 2 tp volt...

Azért nem jeleztem sehol, mert ilyen esetben nem vagyok biztos benne h nem én tévedek, nem én emlékszem rosszul.
De most már figyelni fogom erősen.
 

Vanek

Veterán
Közben úgy látom, a bétán már megjelent a javítás a 0 TP-s (hogy miért keverem folyton ezeket a betűket?!? k és t - legalább a 'pont' p-je megvolt :D ) hibára (a csoda fejlesztése után ugrik nullára a TP számlálója); de a többi még élő. :)
 

DeletedUser379

Vendég
Ez most történt, 5 perce:

5 pont volt a tárolómban (illetve annyi volt látható)
mind az 5 tp-t betettem egy tesó csodájába segítségként, ezzel nulláztam is.
a következő percben 2 nem létező tp volt a tárolómban, ami persze nem volt valóságos, azt már nem tudtam betenni csodába.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser296

Vendég
5 pont volt a tárolómban (illetve annyi volt látható)
mind az 5 tp-t betettem egy tesó csodájába segítségként, ezzel nulláztam is.
a következő percben 2 nem létező tp volt a tárolómban, ami persze nem volt valóságos, azt már nem tudtam betenni csodába
Ez a hiba már nálam is előfordult. Először azt hittem tévedésből nem raktam be az össze pontot, majd mikor újra megpróbáltam kaptam egy üzenetet, hogy te kis huncut, sokat akar a szarka... :D (nem pont ez volt a szó szerinti szöveg, de majdnem). Úgyhogy rá kellett jönnöm, hogy durva átverés áldozatául estem és csak a szemem káprázott...:D:D
 

DeletedUser379

Vendég
Ejj...hát miket feltételezel te a játékostársadalomról? :)
 

DeletedUser113

Vendég
Kérlek segítsetek, hol a hiba?
A fél városomat eltakarja egy keki lepel aranyos kis fekete házakkal, templomokkal,
szerencsére a pénzem lebeg felette.
Mit csináljak?
Szamanta
 

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük a bejelentést. A hiba kivizsgálás alatt van.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent