• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ösicsodák Fejlesztése

Krionosz

Újonc
Sziasztok.

Nem nagyon találtam ilyen témát igy hát itt van ez :)
Elég sok embernél látam hogy önmaga fejlesztgeti a csodáját sajnos rendszer gyengesége miatt sokan nem tudnak rolla , ezzért segitséget sem kap.
Itt meglehetne osztani ki hol tart a Csodájával igy mások is kapnának 1 kis Runa és Tp támogatást és ök is jól járnának.


Szóval aki úgy gondolja.....
 

Krionosz

Újonc
Szép kis öngolt rugtál... Épp ez az azért vanak rá vadászok mert vanak olyanok akik igy tesznek kérdezd meg öket miért.

Létszives OFF helyet az reagáljon aki úgy gondolja van olyan csodája amibe elkélne 1-2 segitő .
Ebböl akkár 1 vrseny is kialakulhat hiszen sok embernek jól jönne némi rúna / szillánk . Egymásra licitálva pedig épülgethet a TE csodád is.
 

Krionosz

Újonc
Te igy látod .
Én úgy nézem Licitre rakom azokat akik potyáznak nem 1-2 " betévedt " dob be 1-1 pontot.
Ha pl kell 2 runa meg 30 Tp neked is megér 20 tpt sött akinek runa kellene anak megéri a 30 tp is max 0 lesz tp vel de beljebb 2 runával .
De amig nincs verseny ... elég neked 1 tp is RED1 .
 
Fent