• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Értesítés automatikus áthelyezés előtt

MesterAlma13

Erős harcos
Azért van "pár ember", akinek az "adománya" igencsak megtölti az Inno kasszáját.
ebben én is biztos vagyok, illetve abban is, hogy a kicsi befizetések igen jelentőst részt tesznek ki az Inno bevételében. Nem is értem miért kell "adománnyá" degradálni azt az összeget, amit valaki kifizet a játékért, legyen az bármekkora - továbbá nem azon keresztül próbálsz üzenni a fejlesztőknek, hanem itt, ahol nem látszik ki mennyit költött

Melyik csapatra gondolsz? Mert én nem a mieinkről (magyar fórumkezelőkről) írtam (hiszen nem ők írják a játékot), hanem a fejlesztőkről.
Ha be tudják állítani alapértelmezettnek azt, amit valójában be sem kellene állítani, akkor baj van, ha ezt nem tudják a másik (nem alapértelmezett áthelyezés) módot alaphelyzetnek megadni.Ők a "0 értéket" írják át "1-re". Nem, hagyják meg "0-nak"! :oops:
igen, teljesen egyértelmű, hogy az itt írottakkal kiket próbálunk megcímezni, és hát azok nem a fórumkezelők
A fejlesztőknek meg van lehetőségük változtatni a programkódot bármilyen mélységig - és szerintem bele is kell nyúljanak, ha ez nem csak itt váltott ki ekkora elégedettlenséget, hanem akár nemzetközi szinten is.

És akkor vissza a lényeghez:
A jelenlegi költöztetési funkciónál messze nem elégséges az, hogy ki illetve be-kapcsolható.
6. A fejlesztőknek bele kell nyúlnia a háttérben dolgozó motorba, hogy program olyan szempontokat is figyelembe vegyen, hogy akik azok az aktív, nem a testvériségedbe tartozó játékosok, akikkel folyamatosan:
levelezel
pacsizol
piacolsz

Mivel nincs arra lehetőség, hogy valamilyen módon jelezzük hogy egy költözés után hasonló vagy még közelebbi távolságra szeretnénk egyesekkel lenni (ilyen lehetne pl. hogy valakikkel egymást „barátnak” jelölünk, de akkor az már egy plusz adminisztrációs felület lenne, ami nem biztos hogy jó ötlet), így ezt szerintem az automatikába kellene beleépíteni.

A jelenlegi megoldás zsákutca abból a szempontból, hogy kikkel alakítottál ki jó viszont, mert :
ha páran kikapcsoljuk, ott maradhatunk magunk (számottevő pacsi és piac nélkül - ez történt velünk)
ha bekapcsolva hagyjuk, elvesztek mindenkit, és építhetek új kapcsolatokat (a helyzet a visszakapcsolásra kényszerített, tehát ez lett a vége)

Had kérdezem meg, hogy az észrevételeket miért nem lehet eljuttatni a fejlesztőkhöz? Itt azért kialakulnak tényleg személyes kapcsolatok, és ha azok mindig szét vannak vágva, illetve egyes "barátságok" ott vannak hagyva a semmi közepén nem jó senkinek, az Innonak sem, ha ezzel játékosokat veszít(het).

Köszönöm a válaszokat.
Üdv, Alma
 

Mihaszna

Veterán
Nem is értem miért kell "adománnyá" degradálni azt az összeget, amit valaki kifizet a játékért, legyen az bármekkora

Jó, hát nevet adtam a gyereknek, ennyi. Én azt se bánom, ha felajánlod az adód 1%-át az Innonak :D

igen, teljesen egyértelmű, hogy az itt írottakkal kiket próbálunk megcímezni, és hát azok nem a fórumkezelők

Mégis ők azok, akikre támaszkodsz/támaszkodunk. Nem igaz? ;)

Had kérdezem meg, hogy az észrevételeket miért nem lehet eljuttatni a fejlesztőkhöz?

Cím: Friesenstraße 13, 20097 Hamburg, Németország / Telefon: +49 40 7889335-0 / Fax: +49 40 7889335-200 (a lehetőség adott :D)

Itt azért kialakulnak tényleg személyes kapcsolatok, és ha azok mindig szét vannak vágva, illetve egyes "barátságok" ott vannak hagyva a semmi közepén nem jó senkinek

Az online és a személyes kapcsolat között van némi különbség. Az online kapcsolatot személyesebbé tudod tenni azzal, ha a személyes adatodat/adataidat megosztod más játékossal/játékosokkal, de az még nem feltétlen jelenti azt, hogy személyes kapcsolat, mert ugye fizikailag nem valósul meg az érintkezés. Ám mielőtt lekapnál a 10 körmömről, igen, értettem, hogy mire céloztál, csak hát.. kissé túl nagy jelentőséget tulajdonítasz egy olyan dolognak, ami (egyenlőre) Nincs tervben. (ezt nem én mondtam/mondom, és nem is határoztam meg, mielőtt még nekem esnél, mint gyöngy tyúk a meleg tako**nak :D :D


Mellékes a csapat felé: Légyszi, lehessen már egy nevetve síró smile lehetőség is, mert szerintem volna rá igény :D
 

Putyika

Veterán
Csak egy kérdésem van, nem címezve senkinek, csak úgy bele a vakvilágba. ;)
Én vagyok az egyetlen olyan valaki aki, amikor elkezd használni egy új programot, játékot, bármit, az az egyik első dolga, hogy átnézi a beállításokat és testreszabja a dolgokat? :oops:
Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen alapvető valamiről megy itt a vita, már jó ideje. Nincs a játék beállítási menüjében több100 dolog, 3 oldal az egész, oldalanként 2, 3 illetve 5 sor van. Lehet, hogy durván hangzik, de szerintem aki ennyit sem képes átnézni, az besorolható az "Így járt!" kategóriába.
 
Fent