• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Épületek méretének láthatósága a városban.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Véleményem szerint nagyon jó lenne, ha a már letett épületeknél az egér odahúzásakor lehetne látni, hogy milyen helyet foglal, úgy mint az Épületeknél és a Raktárban is lehet látni. Sokkal könnyebb lenne az átpakolás tervezése, mert most csak akkor látható a méret, ha Mozgatással elmozdítjuk a helyéről.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!

Véleményem szerint nagyon jó lenne, ha a már letett épületeknél az egér odahúzásakor lehetne látni, hogy milyen helyet foglal, úgy mint az Épületeknél és a Raktárban is lehet látni. Sokkal könnyebb lenne az átpakolás tervezése, mert most csak akkor látható a méret, ha Mozgatással elmozdítjuk a helyéről.
2019.02.24.én ötletként tettem erre vonatkozóan bejegyzést, mely így szólt.:
(A városainkban már letett épületek méreteit is meg lehetne jeleníteni a hozzájuk tartozó paneljeiken?
Elképzelésem szerint: ha ráviszem a kurzort, akkor a megjelenő felületen az előnyt jelentő adatok felett lehetne látni a méretet is. Tudom, hogy ez egy kényelmi kérés lenne a részemről, hogy amikor újabb épülettel szeretném kicserélni a régit, akkor ne kelljen ahhoz elmozgatnom amit már letettem, és kiszámolgatnom a szabaddá vált kockákat, hogy pontosan lássam mekkora lenne a felszabaduló hely. Sajnos nem minden esetben látható ez azonnal, főként a takarásban lévő épületeknél nehézkes ez a művelet. A téli tájban még a háttér miatt is körülményesebb a számolgatás, mert eléggé haloványka a terület raszteres felosztása. Amint ez a funkció beépülne, azonnal látnánk, hogy mit mivel cserélhetünk le. Az új épület adataiban ott van mindig a méretigény, így ha ez megvalósulna, rögtön összevethetnénk a már használatban lévő régivel.)

Továbbítva lett, így a fejlesztők elé vitte Hoshi a javaslatot. A megoldás még várat magára. Tudod Xéni a türelem....megoldást terem!:)
 

Xenia

Veterán
Szuper :) Kutakodtam, de sajnos nem vettem észre. Még jó hogy emlékeztél rá és felhomályosítottál :)
Tapasztalataim szerint sajnos minden jó ötlet megvalósítására sok-sok hónapot vagy évet kell várni, hiába türelmes az ember gyereke :D
 

Rikari

Veterán
Én csak örülök annak, ha többen hasonló ötlettel állunk elő, akár egymástól függetlenül, mert az is azt bizonyítja, hogy valóban szükség lehet rá. Már ahhoz képest amikor én kezdtem játszani rengeteg változást élt meg a játék. Ebben sok kényelmi és funkcióbeli javulást tudhatunk magunk mögött. Ha volt erre több mint 3 évem, akkor remélem adatik még néhány, hogy ezt az itemes újítást is megérjük.... csak ki kell várnunk!
 
Fent