• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Épületek keresése

Klarao

Tag
1. Zsoldostábor,
2.tanácsterem,
3.horgászhely,
4.műhely,
5. fegyvertár.
6.toronykönyvtár.
7. szenátus,
8. holdmedve,
9. apátság,
10. varázsakadémia
11. teaház,
12.mogyorótuskó
13.kordékönyvtár
14.deszkamanufaktúra
 

Csillagos

Tapasztalt építő
mogyorótuskó, deszkamanufaktúra, horgászhely, zsoldostábor, fegyvertár, aranyfűz, kordékönyvtár, teaház, varázsakadémia, naphurok, toronykönyvtár, tanácsterem, holdmedve, műhely és sárkány-apátság?
 

Jenet

Felderítő
Sziasztok. Amiket találtam:
Teaház, Kordékönyvtár, Mogyorótuskó, Fegyvertár, Horgászhely, Naphurok, Tanácsterem, Apátság, Holdmedve, Műhely, Ház, Raj, Torony, Könyvtár, Sárkány, Szenátus, Cet, Aranyfűz, Oázis, Zsoldostábor, Varázsakadémia, Deszkamanufaktúra, Toronykönyvtár, Panda
 

SuAnne

Újonc
Sziasztok!

Én az alábbi szavakat találtam meg:

Naphurok, Tanácsterem, Holdmedve, Toronykönyvtár, Szenátus, Zsoldostábor, Varázsakadémia, Deszkamanufaktúra, Aranyfűz, Kordékönyvtár, Teaház, Műhely, Fegyvertár, Horgászhely, Mogyorótuskó, Pad, Kert

Apátság és sárkány szavak külön voltak megtalálhatóak.(Sárkányapátság?!)

Köszönöm a játékot

SuAnne
 

Loralin

Újonc
naphurok, apátság, pad, tanácsterem, holdmedve, fa, műhely, teaház, kordékönyvtár, fegyvertár, horgászhely, mogyorótuskó, tó, szenátus, sárkány, toronykönyvtár, ház, zsoldostábor, varázsakadémia, aranyfűz, deszkamanufaktúra, kert
4C243B5E-E28B-47F4-AD8D-B122380B5203.jpeg
 

HunHeaten

Újonc
tanácsterem, holdmedve, horgászhely,mogyorótuskó, kordékönyvtár, műhely, aranyfűz, deszkamanufaktúra, teaház, naphurok, apátság, fegyvertár, szenátus, zsoldostábor, toronykönyvtár, varázsakadémia, sárkány
 

Xandria

Erős harcos
1. naphurok
2. tanácsterem
3. műhely
4. holdmedve
5. toronykönyvtár
6. teaház
7. kordékönyvtár
8. mogyorótuskó
9. horgászhely
10. fegyvertár
11. zsoldostábor
12. varázsakadémia
13. aranyfűz
14. deszkamanufaktúra
15. szenátus
16. sárkány
17. apátság

A kiírásban az szerepel, hogy " Csak egy szavas épületeket rejtettünk el. ".
A játékban 17 szó, de csak 16 épület található. (Amennyiben helyes a megoldásom. Ha nem, hát így jártam :) ) Ugyanis Elvenarban "Sárkány-apátság" szerepel.
 

tanbaa77

Újonc
apátság


aranyfűz


deszkamanufaktúra


fegyvertár


holdmedve


horgászhely


kordékönyvtárt


mogyorótuskó


műhely


naphurok?


sárkány


szenátus


tanácsterem


teaház


toronykönyvtár


varázsakadémia


zsoldostábor
 

xeen

Újonc
Naphurok
Tanácsterem
Holdmedve
Apátság
Műhely

Teaház
Kordékönyvtár
Fegyvertár
Horgászhely
Mogyorótuskó

Deszkamanufaktúra
Varázsakadémia
Zsoldostábor
Sárkány
Toronykönyvtár
 

viktor91

Újonc
Horgászhely
Mogyorótuskó
Tanácsterem
Teaház
Műhely
Kordélykönyvtár
Toronykönyvtár
Holdmedve
Fegyvertár
Sárkány
Szenátus
Zsoldostábor
Aranyfűz
Varázsakadémia
Deszkamanufaktúra
 

Xenia

Veterán
mogyorótuskó, kordékönyvtár, műhely, apátság, tanácsterem, medve, varázsakadémia, manufaktúra, szenátus, toronykönyvtár, teaház, horgászhely

most láttam, hogy mielőtt a horgászhelyet beírtam volna, elküldtem az üzenetet, pedig ott a vessző a felsorolás végén :(
 

Zizi78

Újonc
Mellékelve küldöm a Épületek játékhoz talált szavakat (bár lehet, hogy nem mind jó ;))
  • Apátság
  • Aranyfűz
  • Deszkamanufaktúra
  • Fegyvertár
  • Holdmedve
  • Horgászhely
  • Kert
  • Kordékönyvtár
  • Könyvtár
  • Mogyorótuskó
  • Műhely
  • Naphurok
  • Szenátus
  • Tanácsterem
  • Teaház
  • Toronykönyvtár
  • Varázsakadémia
  • Zsoldostábor

Üdv:
Zizi78
 

Kirak

Újonc
Apátság, Aranyfűz, Deszkamanufaktúra, Fegyvertár, Horgászhelye, Holdmedve, Kordékönyvtár, Mogyorótuskó, Műhely, Naphurok, Sárkány, Szenátus,Tanácsterem,Teaház, Toronykönyvtár, Varázsakadémia, Zsoldostábor, Ház. Kert /?/
 

Susanh

Erős harcos
1,Aranyfűz
2,varázsakadémia
3,kordékönyvtár
4,zsoldostábor
5,teaház
6,deszkamanufaktúra
7,fegyvertár
8,naphurok
9,horgászhely
10,apátsàg
11,toronykönyvtàr
12,holdmedve
13,szenàtus
14,tanácsterem
15,sárkány
16,műhely
 
naphurok, apátság, tanácsterem, holdmedve, toronykönyvtár, sárkány, szenátus, műhely, zsoldostábor, aranyfűz, deszkamanufaktura, fa, teaház, kordékönyvtár, fegyvertár, horgászhely, mogyorótuskó, varázsakadémia, üdv.
 
Fent