• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Épület fejlesztés

Jocika

Újonc
Sziasztok!
Elköltöttem 9 királyi restaurációt a Tinlug, a Csillagkígyó épületem fejlsztésére. Nem fejlődött.
Korábban is tapasztaltam már hasonlót. Akkor az event végén, melyben megszerezhető volt a Khthonikus Kör épületet szerettem volna íly módon tovább léptetni.
Mindkét esetben levonta, de az épülettel a fejlesztési idő lejárta után semmi sem történt. Azt hittem akkor hogy benéztem valamit, de most hogy megismétlődött, már nagyon bosszant, mert nagyon lassan gyűlik.
Szeretem ezt a játékot de nagyon lelomboz mikor végre összegyűlik valami amire egész addig gyűjtögettem és csak úgy eltűnik.
Viszonylag új vagyok a játékosok között, ha én hibáztam tudni szeretném mit rontottam el.
?????
 

Wiccara

Veterán
Elköltöttem 9 királyi restaurációt a Tinlug, a Csillagkígyó épületem fejlsztésére. Nem fejlődött.
Szia, a restaurációk a korszakos fejlesztésre jók.
Tehát ha van egy törp korban 3-as szintűd, akkor, ha átlépsz a tündér korba, fel tudod fejleszteni tündér kori 3-as szintre, de soha nem lesz belőle 4-es vagy magasabb; ahhoz a Tinglung ereklyék kellenek. Tehát ha nem lépsz kort, nem érdemes restaurációt pazarolni.
Ha azonban léptél, és úgy fejlesztetted, és nincs változás, akkor írj a supportra egy hibajegyet, hogy utána nézzenek.
 

Jocika

Újonc
Köszi a választ.
...de minden feltétel adott volt. Különben nem is engedi hogy rányomjak.
 

Jocika

Újonc
Az első esetben azt hittem hogy az volt a probléma hogy volt még felhasználatlan ereklyém, nem sikerült eleget gyűjteni mind a három fejlesztésére. Megfelelő szinten voltam. A sikertelen fejlesztés után annyi változott hogy már magasabb szintet írt követelményként, mintha megtörtént volna.

Mindkét esetben pont azon a szinten jártam amit megkövetel a játék. Be kell fejezni az adott szintet ahhoz hogy működjön ?
 

Jocika

Újonc
Szia!
Lécci rakj fel egy képernyőmentést, hogy lássuk mi a bibi. Talán rájövünk.
Szia!
A problémám hogy levonta tőlem, de cserébe nem kaptam semmit.
Miről kellene képet küldenem amin ez látszik? Előtte állapotról? Hogy?
Nem értek valamit?
Köszönöm a hozzászólást.
 

Wiccara

Veterán
de cserébe nem kaptam semmit.
A kérdésem az, hogy amit restaurálni akartál, az abban a korban volt, amiben most vagy, vagy régebbi?

fejlesztés után annyi változott hogy már magasabb szintet írt követelményként,
tehát feljebb lépett egy kort. Mit néztél követelménynek?
Csakis a fejlesztés fülnél tudsz királyi restaurációt használni. Ott nincs semmi más követelmény, csak a 9 db restauráció megléte. Annyi változott, hogy több lakos é kultúrát ad kb. Láthatod,( ha az egeret fölé viszed, jobb felső sarokban a zászló a korszak jelzése) hogy most tündér korban van pl. Már az ork korban vagy (?) tehát a köv. 9 restaurációval megint egy kicsivel több lakost és kultit fog adni.
 

Jocika

Újonc
Köszönöm a hozzászólásokat.

Bemásolom a Support-tól kapott válaszomat hátha másnak is segít ha mostanság kezdi a játékot. Mostmár minden tiszta számomra.
Mindenkinek jó játékot kívánok!

*****
Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél az Elvenar Support csapatával.

Itt félreértésről lehet szó.
Az ilyen épületeknek kétféle fejlődési lehetősége van.
Az egyik az aktuális korra (fejezetre) fejlesztés. Ehhez kell Királyi Restauráció. Ezt az adott fejezet ikonja jelzi a felső sarokban, és ha még nem értél a fejezetek végére, a Fejlesztés menü jelzi, hogy még lehet fejlődni. Fontos tudnivaló, hogy ezzel a fejlesztéssel az épület alap paraméterei fejlődnek, a szintje nem!
A másik paraméter az épület szintje. Ez 1-10 közötti lehet, és az adott épülethez tartozó ereklyével fejleszthető.
Ami megtévesztő lehet, hogy ezt az előzőhöz nagyon hasonló nevű fül, a Fejlődés jelzi, mutatja. De itt nem lehet Királyi restaurációt használni, csakis ereklyét. És ezzel csakis az épület szintje fejlődhet, az adott korba sorolása nem.

A leírásod szerint te keverted a kétféle plusszolást, a fejlesztést-fejlődést, és ebből adódhat, hogy nem azt látod, amit szeretnél.
Ezért nem hiba ez a játékban, csak elsőre lehet nem teljesen egyértelmű. De ha ezzel kapcsolatban bármilyen további kérdésed van, írj nyugodtan, írj nyugodtan, szívesen segítünk!
 

Erica

Veterán
Köszönöm a hozzászólásokat.

Bemásolom a Support-tól kapott válaszomat hátha másnak is segít ha mostanság kezdi a játékot. Mostmár minden tiszta számomra.
Mindenkinek jó játékot kívánok!

*****
Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél az Elvenar Support csapatával.

Itt félreértésről lehet szó.
Az ilyen épületeknek kétféle fejlődési lehetősége van.
Az egyik az aktuális korra (fejezetre) fejlesztés. Ehhez kell Királyi Restauráció. Ezt az adott fejezet ikonja jelzi a felső sarokban, és ha még nem értél a fejezetek végére, a Fejlesztés menü jelzi, hogy még lehet fejlődni. Fontos tudnivaló, hogy ezzel a fejlesztéssel az épület alap paraméterei fejlődnek, a szintje nem!
A másik paraméter az épület szintje. Ez 1-10 közötti lehet, és az adott épülethez tartozó ereklyével fejleszthető.
Ami megtévesztő lehet, hogy ezt az előzőhöz nagyon hasonló nevű fül, a Fejlődés jelzi, mutatja. De itt nem lehet Királyi restaurációt használni, csakis ereklyét. És ezzel csakis az épület szintje fejlődhet, az adott korba sorolása nem.

A leírásod szerint te keverted a kétféle plusszolást, a fejlesztést-fejlődést, és ebből adódhat, hogy nem azt látod, amit szeretnél.
Ezért nem hiba ez a játékban, csak elsőre lehet nem teljesen egyértelmű. De ha ezzel kapcsolatban bármilyen további kérdésed van, írj nyugodtan, írj nyugodtan, szívesen segítünk!
Ez is megoldódott:)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent