• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Épület adatlap fejlesztés

MesterAlma13

Erős harcos
Jó lenne ha mindig minden épületnél minden adatlapon látszódna hogy kell e neki út vagy sem. (nyilván ez a portál utakra is vonatkozik). Mielőtt nekiáll az ember a város átrendezésnek, sokszor felmerül ez kérdésként, és tesztelgetni kell egyes épületeket ezen szempontból.

Sajnos több kivétel is, ez csak egy példa:
1593075523117.png

1593075533083.png

és amikor fölé húzzuk az egeret:
1593075538910.png
 

MesterAlma13

Erős harcos
@Putyika - meg nem mondanám melyikek, de voltak olyan speckó épületek, amik termeltek valamit, de nem kellett nekik út
nyilván ez annyira nem lényeges kérés, de ha épp ez a téma lesz majd terítéken a fejlesztőnél, akkor tudjanak erről
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @MesterAlma13
A Játék kezdése előtt mindig érdemes tájékozódni, hogy hogy is áll össze egy városépítős játék. Annak tudatában és ismeretében érdemes belevágni, játszani. Sok segítség lehet olykor a Wiki , de akár egy tapasztaltabb játékos is. Fentebb nagyon tömören @Putyika nagyon jól megfogalmazta ezt.
Köszönöm megértésed.
Szép Napot.
 

Calyr

Veterán
@Putyika - meg nem mondanám melyikek, de voltak olyan speckó épületek, amik termeltek valamit, de nem kellett nekik út
nyilván ez annyira nem lényeges kérés, de ha épp ez a téma lesz majd terítéken a fejlesztőnél, akkor tudjanak erről
Minden termelő épületnek kell út. Olyasmire gondolhatsz, hogy valami egy szett része, és akkor nem kell közvetlenül úthoz csatlakoznia, elég, ha a szett másik része már út mellett van, és akkor azon keresztül arra is érvényes lesz ez a hatás.
 

VednofQ

Felderítő
Kedves @MesterAlma13
A Játék kezdése előtt mindig érdemes tájékozódni, hogy hogy is áll össze egy városépítős játék. Annak tudatában és ismeretében érdemes belevágni, játszani. Sok segítség lehet olykor a Wiki , de akár egy tapasztaltabb játékos is. Fentebb nagyon tömören @Putyika nagyon jól megfogalmazta ezt.
Köszönöm megértésed.
Szép Napot.

Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy egy városépítős játékban én játékon belül akarnám megkapni a szükséges információkat, ne a játékkezdés előtt néhány hétig kelljen gyűjtenem az infokat hozzá, és játék közben se még 2-3 oldalon kutakodnom, hogy mi hogy működik. Ezen az alapdolgokat értem, az összetettebb stratégiákhoz megértem, ha külön oldalak vannak.

Az alap építési menüben, a Raktárban és az Akadémiában barkácsolható épületeknél fel van tüntetve, hogy szükséges-e úthoz való csatlakozás. A Raktárban a szett épületnél is olvasható, hogy a szett egy tagja csatlakozzon úttal a Főépülethez.
Az építés előtt álló Csodáknál viszont nincs. Illetve amikor már letételre kerül az épület, semelyiknél sem jelölődik, hogy kell-e hozzá csatlakozó út.
Így a Raktárakból lehet inkább következtetni mihez mi szükséges.
Valamint ahogy írták, lényegében a termelők mindegyikének szükséges út.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy egy városépítős játékban én játékon belül akarnám megkapni a szükséges információkat, ne a játékkezdés előtt néhány hétig kelljen gyűjtenem az infokat hozzá, és játék közben se még 2-3 oldalon kutakodnom, hogy mi hogy működik. Ezen az alapdolgokat értem, az összetettebb stratégiákhoz megértem, ha külön oldalak vannak.

Az alap építési menüben, a Raktárban és az Akadémiában barkácsolható épületeknél fel van tüntetve, hogy szükséges-e úthoz való csatlakozás. A Raktárban a szett épületnél is olvasható, hogy a szett egy tagja csatlakozzon úttal a Főépülethez.
Az építés előtt álló Csodáknál viszont nincs. Illetve amikor már letételre kerül az épület, semelyiknél sem jelölődik, hogy kell-e hozzá csatlakozó út.
Így a Raktárakból lehet inkább következtetni mihez mi szükséges.
Valamint ahogy írták, lényegében a termelők mindegyikének szükséges út.
Köszönöm, teljesen egyet értek ezzel, amit írtál, ott legyen az infó, és ennyi, ne kelljen előre meg máshol kutakodni. Ez egy alap infó, és tényléeg vannak, voltak és valószínűleg lesznek kivételek amelyek termelnek és nem kell hozzájuk út.
A csodákkal kapcsolatban meg igen, nem véletlenül ezt hoztam fel példának.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent