• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Építőkre ható bűbáj

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Amit viszont el tudnék képzelni, hogy a bűbájjal lehessen növelni a csökkentési időt: ahogy a kultúros bűbájnál például emelkedik a kultúrbónusz; itt növekedhetne a bűbáj hatása alatt a csökkentés mértéke. Például: az alap építési idő csökkentés motiválással 10%-os, de ez lehetne mondjuk 15%-os a bűbáj hatása alatt - ez a hatás pedig működhetne úgy, hogy amíg hat, addig az adott motik hatása növelhető ezzel az 5%-kal. Ezt sokkal életszerűbb, hogy elfogadják, mint az eddigiek bármelyikét (legalábbis ha úgy gondolkodom, hogy én vagyok a játék fejlesztője, és pénzt is szeretnék látni belőle).

Kedves @Vanek ! :)

Ezt a verziót is felvázoltam már itt, talán valamelyik csak elnyeri a fejlesztők tetszését (már, ha továbbításra kerülne)!! :)
 

DeletedUser3

Vendég
A második (tehát a százalék növelése) verzió szerintem is életszerűbb és könnyebben megvalósítható (értsd: kevesebb hibalehetőség). Holnapig még várunk a hozzászólásokkal, aztán meglátjuk. ;)
 

DeletedUser434

Vendég
A második (tehát a százalék növelése) verzió szerintem is életszerűbb és könnyebben megvalósítható (értsd: kevesebb hibalehetőség). Holnapig még várunk a hozzászólásokkal, aztán meglátjuk. ;)
Köszi szépen @Hoshi ! :)

Azt láttam, és az alapján fejtettem ki bővebben a megoldási javaslatot - csak a 30% korábban is soknak tűnt.
Jól van, Velem lehet alkudni, akkor legyen 20%, hogy meg is érje az ereklyekiadást, mert a 15% pedig, pont ezért "soványka", mivel csak-csak ereklyéért készül... :p:p:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tekla

Tapasztalt építő
Tetszik az alapgondolat. Még azt is el tudnám képzelni, hogy választható legyen, hogy az építőt melyik épületnél akarom igénybe venni, mivel rövid fejlesztési időnél "elpocsékolódik" az építő.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! :)

Az lenne a javaslatom, hogy a jövőben legyen egy, az Építőkre ható bűbáj is, amely mondjuk megduplázná, a szomszédok, vagy testvérek által adott motivációt, így két építkezésnél is használni lehetne, egy támogatást! Vagy, csak szimplán feleljen meg, annyi motiválásnak, 1 bűbáj, ahányas szintű az Építőnk!!! :)

Üdv. Macipiri
Támogatom! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent