• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Építőkre ható bűbáj

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Az lenne a javaslatom, hogy a jövőben legyen egy, az Építőkre ható bűbáj is, amely mondjuk megduplázná, a szomszédok, vagy testvérek által adott motivációt, így két építkezésnél is használni lehetne, egy támogatást! Vagy, csak szimplán feleljen meg, annyi motiválásnak, 1 bűbáj, ahányas szintű az Építőnk!!! :)

Üdv. Macipiri
 

DeletedUser434

Vendég
Annál is inkább szeretném, ha megfontolásra kerülne ez a javaslat, mert elnézve a Tündér kor építési idejeit (átlag 18 óra), komoly hátrányba fognak kerülni azok, akik kevesebb építővel rendelkeznek. :(
Így - ha meg lehetne bájolni az építőket -, legalább kiegyenlítettebbé válna a játék, és, akik nem akarnak-; tudnak annyit költeni a játékra, azok sem kerülnének nagyobb hátrányba, Velünk szemben! :)
 

Erica

Veterán
Annál is inkább szeretném, ha megfontolásra kerülne ez a javaslat, mert elnézve a Tündér kor építési idejeit (átlag 18 óra), komoly hátrányba fognak kerülni azok, akik kevesebb építővel rendelkeznek. :(
Így - ha meg lehetne bájolni az építőket -, legalább kiegyenlítettebbé válna a játék, és, akik nem akarnak-; tudnak annyit költeni a játékra, azok sem kerülnének nagyobb hátrányba, Velünk szemben! :)
Jóóóó kis ötlet!!Kellene is!!Támogatom!!;)
 

DeletedUser434

Vendég
Bár attól tartok azt a választ fogjuk kapni, hogy az építőket támogassák inkább a testvérek vagy a szomszédok.:cool:

Kedves Dyane! :)

Remélem, hogy nem, hisz nem Mindenki "dúskál" szomszédokban... :( Én, a "szerencsések" közé tartozom, ha a kb. 10 inaktív szomszédot leszámolom, akkor is marad vagy 150 másik, egy részük, jár is rendszeresen támogatni, és a "tesóim" is igen aktívak! :)
Viszont, aki "kicsi" testvériségben van, ahol a testvérek zöme nem túl aktív, és a térkép szélén helyezkedik el, ahol nincs túl sok szomszéd sem, az "meg van lőve" támogatás szempontjából, az Ő gondjukra, mindenképpen segítség lenne, ez a típusú bűbáj!!! :)

Szép napot! :)

Maci
 

DeletedUser296

Vendég
Egyetértek veletek teljes mértékben:) Pont a rosszabb helyzetben lévő játékosokra gondoltam, amikor jónak találtam az ötletet és ezért is támogatom;). És azért meg külön köszönet és elismerés, hogy a nagy játékosok gondolnak a kisebbekre, támogatják őket a játékban is és itt is különböző tanácsokkal és segítő ötletekkel:)
 

DeletedUser434

Vendég
Egyetértek veletek teljes mértékben:) Pont a rosszabb helyzetben lévő játékosokra gondoltam, amikor jónak találtam az ötletet és ezért is támogatom;). És azért meg külön köszönet és elismerés, hogy a nagy játékosok gondolnak a kisebbekre, támogatják őket a játékban is és itt is különböző tanácsokkal és segítő ötletekkel:)
Kedves @dyane30 ! :)

Ennyiből, Saját Magadnak is köszönetet mondhatsz, hiszen, Te is egy Vagy közülük... ;);););)
 

otherworld

Felderítő
Nagyon jó az ötlet.
De hogyan használnád ki a bűbájt, ha pl. az 10 órás, de az építésed kész van 6 óra alatt? Ott maradna 4 órád. Áttennéd más épületre? Legyen olyan a bűbáj, hogy feltölthető az ideje és használat után vissza kerül a polcra?
 

DeletedUser434

Vendég
Nagyon jó az ötlet.
De hogyan használnád ki a bűbájt, ha pl. az 10 órás, de az építésed kész van 6 óra alatt? Ott maradna 4 órád. Áttennéd más épületre? Legyen olyan a bűbáj, hogy feltölthető az ideje és használat után vissza kerül a polcra?
Kedves Gabi! :)
Úgy képzeltem el, hogy a bűbáj hatása megduplázná az építők motivációját (1 moti 2 építkezésre szólna), függetlenül az építési időtől. :)
Konkrétan: a bűbáj hatása alatt 1 motivációval, 2 épület készülne el 10%-al gyorsabban (ez a jelenlegi funkciója a motiválásnak)!!! :)

De, hathatna úgy is, hogy a megbájolt építők, nem 10%-al dolgoznának gyorsabban, hanem mondjuk 30%-al!!! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Ha lenne ilyen bűbáj, tényleg úgy lenne értelme, ha a motivációk darabszámát növelné és nem az építések idejét. Az idő épületenként változik, az építők száma "állandó", persze attól függően hány építőd szorgoskodik. Ezt meg mindenki úgy alakítja, ahogy akarja. :D Remélem azért nem jött még erre a modiktól reakció, mert alapból beépítik a játékba! :D :p
Macipiri ötletelj, mert csudijó dolgok pattannak ki (két elfbrummogás között) a Medvész-, Málnász-, Barlangász-, Méhész-, Mézész-, Hangyás(z).. buksidból! :D

...lemaradt az első mondatom végéről 1 db "csökkentené". :D De a lényegen nem változtat... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
A számszaki növekedést (hogy érjen kettőt egy moti) biztosan nem fogják beemelni; hiszen erre ott van a gyémántért vásárolható építők bővítés (és ahogy nő az épület szintje, úgy egyre több motit tud fogadni az épület is).

Amit viszont el tudnék képzelni, hogy a bűbájjal lehessen növelni a csökkentési időt: ahogy a kultúros bűbájnál például emelkedik a kultúrbónusz; itt növekedhetne a bűbáj hatása alatt a csökkentés mértéke. Például: az alap építési idő csökkentés motiválással 10%-os, de ez lehetne mondjuk 15%-os a bűbáj hatása alatt - ez a hatás pedig működhetne úgy, hogy amíg hat, addig az adott motik hatása növelhető ezzel az 5%-kal. Ezt sokkal életszerűbb, hogy elfogadják, mint az eddigiek bármelyikét (legalábbis ha úgy gondolkodom, hogy én vagyok a játék fejlesztője, és pénzt is szeretnék látni belőle).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent