• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Áthelyezés a Világtérképen

DeletedUser1480

Vendég
Ehhez a témához csak annyit fűznék h igen is rendben van a fejlesztők elképzelése az áthelyezéssel kapcsolatban....
Hogy miért .... ?
Mert ha inaktív vagy akkor nemtudod kikapcsolni az autómata áthelyezést tehát át leszel helyezve a térképen és a helyére lehet h olyanok kerülnek akik aktívak , de azért nemkapcsolták ki az opciót mert szélről befelé szerettek volna kerülni a térképen !
Ez szerintem igenis jó ötlet a szomszédság átrendezésére !
 

DeletedUser1100

Vendég
Én úgy döntöttem nem költözök. A szomszédaim elég aktívan segítenek nekem kultúrával. Remélem, hogy mindenki marad körülöttem.:)
 

Xenia

Veterán
Kissé tanácstalan lettem :D.
Van 294 felfedezett tartományom, de max 10-12 látogatás jön (mondjuk korábban sem volt sokkal több) pedig én naponta körbejárom az összes elérhető szomszédomat. Eddig arra gondoltam, hogy nem veszem ki a pipát, de azt hiszem mégis a költözés mellett döntök.
 

Gyongy-tyuk

Felderítő
Ezt hogyan lehet elérni? Már a képernyő méret csökkentést?

A böngészők -/+ gombjával tudod megtenni a "személyre szabás és beállítás" gombra kattintva, nem a játékon belüli opció.
A legtöbb böngészőben ez az utolsó ikon abban a sorban ahová a "www. akármi.hu"-t szoktad írni... nem tudom a nevét. :-( Chrome-ban három pötty a jele, Mozilla-ban három csík egymás alatt.

Egyébként nagyon jó öltet volt, kipróbáltam. Hát mit ne mondjak, az enyém majdnem az utolsó telek a világ szélén. Nem csoda, hogy nincs kivel kereskednem. Megtermelem a javakat, de minek, ha nem tudom elcserélni. Csak az én három terményemből nem lehet haladni.

Én speciel nagyon várom a hétfőt. Ettől csak jobb lehet!
 

Xenia

Veterán
Tehát akkor mégsem veszed ki a pipát, hiszen pipa = költözés lehetősége. :)
Köszi Hoshi, tudtam, hogy rád számíthatok ;). Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy jól döntöttem-e, ha ilyen szomszédi aktivitás mellett a költözés mellett döntök :).
Mást akartam a végére írni és a "de" szócskát véletlenül felejtettem a mondat közepén :( .
 

DeletedUser997

Vendég
Ehhez a témához csak annyit fűznék h igen is rendben van a fejlesztők elképzelése az áthelyezéssel kapcsolatban....
Hogy miért .... ?
Mert ha inaktív vagy akkor nemtudod kikapcsolni az autómata áthelyezést tehát át leszel helyezve a térképen és a helyére lehet h olyanok kerülnek akik aktívak , de azért nemkapcsolták ki az opciót mert szélről befelé szerettek volna kerülni a térképen !
Ez szerintem igenis jó ötlet a szomszédság átrendezésére !


akkor most ezt még egyszer... szóval szerinted az a jó, ha az inaktív kerül be a térkép közepére, hogy ott is jól kiinaktívkodhassa magát, akadályozva ezzel továbbra is a körülötte élők haladását. te belülről bomlasztasz! oké, hogy fantasy, de azért az orkok és az ágyúsok épp elég probléma, nem kell a kemény ellenállási mozgalom! :D
nos épp azért lett volna célravezető, ha a költözni vágyóknak KELL betenni a pipát, mert úgy az inaktívok maradtak volna a helyükön, csak a szorgosan kattintgató játékosok költöztek volna össze egy szép nagy kommunába. így most minden inaktív áthelyezésre kerül, nem változik e tekintetben semmi.

ettől függetlenül, vagy épp emellett - ahogy tetszik - nyilván van pro és kontra előny és hátrány, ami felhozható, de ez most már így van. nincs mit tenni. minden alvó város költözik velünk. szép lassan bányák lesznek, mi pedig nem sokkal tartunk majd előbbre. talán a többfázisú költözésbe belefér majd egy időben meghirdetett, direkt bepipálós is. az majd kiegyenlíti az esélyeket. :)
 

DeletedUser997

Vendég
na, megnéztem a térképet. azt hiszem, nem megyek sehova. minden bizonnyal az én üres szomszédságomat fogják feltölteni a nagy orosz táblán még elvétve található, elszigetelten élő nomád törzsekkel. alattam már minden hely foglalt.semmi értelme elindulnom. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Köszi Hoshi, tudtam, hogy rád számíthatok ;). Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy jól döntöttem-e, ha ilyen szomszédi aktivitás mellett a költözés mellett döntök :).
Mást akartam a végére írni és a "de" szócskát véletlenül felejtettem a mondat közepén :( .
Inaktívabb (kevesebb szomszéddal rendelkező) helyre nem fog rakni a rendszer. Csak úgy lehet kevesebb szomszédod, ha te maradsz, a többiek pedig elköltöznek.
 

DeletedUser379

Vendég
...ha én költöznék, akkor azt inkább a csodákból csenhető rúnák és tp-k miatt tenném, nem a piac és nem a moti miatt.
engem személy szerint ez nem vonz, mert akkor se szánnék rá annyi időt h végignézzem a szomszédok csodáit rendszeresen, mint ahogy most se teszem:)
de kétségtelen, hogy több szomszéd - több csoda.
 

DeletedUser

Vendég
...ha én költöznék, akkor azt inkább a csodákból csenhető rúnák és tp-k miatt tenném, nem a piac és nem a moti miatt.
engem személy szerint ez nem vonz, mert akkor se szánnék rá annyi időt h végignézzem a szomszédok csodáit rendszeresen, mint ahogy most se teszem:)
de kétségtelen, hogy több szomszéd - több csoda.
Bárki csodájához hozzáférsz, ahhoz nem kell semmi kapcsolat. :)
 

DeletedUser

Vendég
És tudjátok, nagyon fura érzés ez. Én bent hagytam a pipát. És lehet, hogy elköltözöm innen, ahol a kezdetektől, tehát jó 8 hónapja lakom. Azért elszorul a torkom kicsit, nehéz itthagyni a szomszédaimat, akikről a legjobbakat mondhatom csak, és akikkel jó lesz itt tovább lakni, ha mégis maradok. De muszáj kipróbálnom, mert én ebben vagyok izgága. :) Lehet, ez az utolsó estém itt és soha többet nem jövök már vissza. Köszönök nekik mindent itt nyilvánosan is. :) :oops::rolleyes:o_O:)
 

DeletedUser379

Vendég
kapjak már lehetőséget egy kis magyarázkodásra, miért is írtam ilyen sületlenséget:)
egy másik játékban - nem mondom meg melyik volt, de a FoE) sokat vadásztam a csodákra, és ott akkor csak a szomszédoknál volt ez lehetséges.
elég macerás volt, ezért itt meg sem próbáltam...szóval nem megfelelően szocializálódtam....a jelek szerint:)
 
Fent