• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Áruk legördülő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Pillanatnyilag az áruink mennyiségét egy "help buborék" jellegű felugró ablakban ellenőrizhetjük, vagy a főépületben, esetleg az ajánlattételkor, de állandóan nem tudjuk szem előtt tartani, mint az aranyainkat, vagy akár az alapanyagainkat. Javasolnám, hogy egy előugró ablakban megjeleníthető legyen, mondjuk a képernyő jobb oldalán, mint a chat, vagy a setup.
 

DeletedUser38

Vendég
Felül a pénzed mellett is megjelenik, ha rajta tartod 1 mp-ig az egeret.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ezzel kezdtem a mondatomat. Folyamatos megjelenítésre pedig sehol nincs lehetőség. Erre lenne alkalmas az ötletem. Egy olyan kinyitható ablakra gondoltam, mint a chat ablaka, vagy a setup menüé. Akinek szüksége van rá, az megnyitja, akinek nincs, az elrejti.
 

DeletedUser60

Vendég
támogatom, sokszor jól jönne , főleg a kereskedés alatt !!
 

Tessaiga

Erős harcos
Pontosan. Igaz, ha a kereskedőnél adott árura viszem az egeret megmutatja kis váeakozás után, hogy nekem mennyi van belőle, de elég körülményes. Kufárkodásnál meg nem tudok meg semmit. Sokszor be kell csuknom a kereskedőt, hogy megnézzem mit is fogadjak el a piacon úgy, hogy jó legyen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent