• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Árnyak rejteke testvéreket keres

Natty

Felderítő
Összetartó, baráti testvériségünk szabad helyére keres új testvért,
aki szereti a fejlődést :) szereti a csapatmunkát :) ,
olyan testvériséget keres, ahol aktív tagok vannak, akik bátran
belevágnak a kalandokba, és szeretnek ládákat nyitogatni,
mindenki nagy örömére :cool: HA Te is szívesen részt veszel ezekben a közös mulatságokban,
keresd főmágusunkat Sunladyt, illetve
Nattyt. Várunk szeretettel!
 

davees

Újonc
Összetartó, baráti testvériségünk szabad helyére keres új testvért,
aki szereti a fejlődést :) szereti a csapatmunkát :) ,
olyan testvériséget keres, ahol aktív tagok vannak, akik bátran
belevágnak a kalandokba, és szeretnek ládákat nyitogatni,
mindenki nagy örömére :cool: HA Te is szívesen részt veszel ezekben a közös mulatságokban,
keresd főmágusunkat Sunladyt, illetve
Nattyt. Várunk szeretettel!
 

davees

Újonc
Szia Natty!Szeretne a barátnőm csatlakozni a testvériségetekhez!DaniellaToth néven.Később én is,csak meg kell szüntetnem a testvériségem,amit én hoztam egy évvel ezelőtt létre!Sajnos már ott csak 3.-an vagyunk aktívak a huszonpár tagból!Köszönettel:davees
 

Natty

Felderítő
szia, várun k téged is szeretettel, daniella már itt van:) látom 2 városod van, mindkettőnek lesz hely. Üdv:Natty
 

davees

Újonc
Szia!Rendben,de csak este 21:00 elött egy kicsivel tudok csatlakozni,az Árnyak rejtekéhez.Igen kettő városom van:a davees és aDavees2!Egyik ELF a Másik pedig EMBER.Köszönöm!Üdv.További jó játékot!Az eddigiekben nem tartottak össze,azért kerestem egy normális Testvériséget!Csak mi a Barinőmmel toltuk a bajnokságokat is!
 
Fent