• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Sziasztok! A feladat ez volt: Gyűjts három bűbájt. Gyűjtöttem egy Kisállateledelt, ami a Raktárban bűbáj, a feladat teljesítése során ez nem bűbáj, nem fogadja el teljesítésnek? Mi történik itt (is)?
  2. Újra "lottó"

    Hali! Az én tippem az alábbi: Deszka-Selyem_Elixír
  3. Napfarm kezelése

    Sziasztok! Igaz! Így is játék :)
  4. Napfarm kezelése

    Szia! Olvastam :(.
  5. Napfarm kezelése

    Szia! Igen, azzal is hasonló módon jártam :(. Láttam a Tündér Portál leírását is, de nem akartam elhinni, hogy úgy van "összerakva" a program, hogy ...táska a vége. Köszönöm, hogy írtál. Üdv. Robotolo
  6. Napfarm kezelése

    Sziasztok! Napfarmjaimnál az ambrózia termelése befejeződött, de nem tudom begyűjteni. Utasításként a termelés eldobását javasolja a program, arra való hivatkozással, hogy a raktár nem kapcsolódik, vagy tele van. A raktár kapcsolódik! Eddig nem termeltem ambróziát! Amennyiben a termelést...
  7. Nem hiba Hova lett a Cerberus

    Szia Kiralyno! Köszönöm a segítséget! Megtaláltam :)) Rossz helyen kerestem. Az én fogyatékosságom, bal.... Még-egyszer köszönöm!
  8. Nem hiba Hova lett a Cerberus

    Sziasztok! A kikutatott Cerberus II a "Kiképzőpályán maradt", amióta az áthelyezés megtörtént (ezt írja a laktanya csapatokról szóló infója). Ezt az egységet képezni sem tudom. Mi a teendő? A harcnál sem tudom használni és ez jelentős hátrány. Kaphatok segítséget valakitől? A hibabejelentés...
  9. Hova tűnt a Cerberus?

    A kikutatott Cerberus II a "Kiképzőpályán maradt", amióta az áthelyezés megtörtént. Ezt az egységet képezni sem tudom. Mi a teendő?
Fent