• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Impossible

    Tűzfőnix

    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::cool::cool::cool::cool::oops::rolleyes::Do_Oo_Oo_O:p:eek::eek::eek::eek::eek:
  2. Impossible

    Nincs tervben Törp páncél szintű árutermelő épület

    Úgy gondoltam, hogy törp páncél helyett egy varázskötetet adna, amiből lehetne választani vagy törppáncélt, tehát aki harcos, annak megmarad, vagy az új árus épületeket.
  3. Impossible

    Nincs tervben Törp páncél szintű árutermelő épület

    1. Benyújtó játéktapasztalata három városom van, egy Winyandoron ott ork kor végén járok, egy Arendyllen, ott ötödik fejezet elején járok, ezekben Impossible a player nevem, és egy bétán, ott Betassiblum vagyok. Na szóval, pl. én olyan szinten nem vagyok harcos, hogy Winyandoron NÉGY törp...
  4. Impossible

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    sztem törp bástya egyoik legjobb, 8ason van, 30on 1,5 osztag egységet lehetne csinálni egyszerre fegyvertár nélkül, fegyvertár nem érdekel, van 5 ork fészkem,50k orkom van belőlük (ork fejezetben vagyok), monostor van lvl 3on meg még pár
  5. Impossible

    Kibeszélő A Főnix Birodalma

    Tényleg csak ezt a főnixet lehet fejleszteni amkapható ereklyékkel?
  6. Impossible

    Ősi csodák a nagyobb városoknál

    Én elsősorban árutermelő vagyok(fél vârosba manuk vannak, vagy árzermelő évente épületek), másodlagosan harcos( kaszárnyâban minden, kutya, driàd, banshee feloldva, ork stratégák, vallorián, méhlovas, béka termelte, van egy rakat egységáldásom) , ranglista nem érdekel, arany szakadék, kris. vil...
  7. Impossible

    Nem hiba Kisállat eledel

    Nekem nincsenek etethető épületeim, nem kell az eledel, nem is barkácsolom le. Az 1650 bűbájtöredék/öt ereklye és 2 katalizátor sztem többet ér nála.
  8. Impossible

    Event épületek a harcért

    Írtam neki pâr harcot segítő végleges eventes épületet.
  9. Impossible

    Event épületek a harcért

    Vallorián dicsőség, ork stratégák edzőpályálya, sivatagi őrtorony, azúr istállók, boszorkánykunyhó...
Fent