• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

    Üdv A most megjelent ki tett és ki nem tett még újításból kiindulva szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül ha lenne tényleges ( szép nagy áttekinthető ablakba) lista hogy ki mit ,és mennyit tett bele a közös levesbe , akár összeadva akár 3 külön lapon ( út)...
  2. Visszautasítva Cím változás

    Sziasztok . Én már jó ideje nem Elevenarnak ,hanem Harc a kockákért-nak hívom a játékot , támogassatok hogy mostantól a játék új neve : Harc A Kockákért ! Szavaz :-)
  3. Már felvetett Az ereklyék átalakítása ,mert miért is ne :)

    Üdv . Tudom tudom egy ilyen ötlet azonnal a mitnemár ,hogyne-persze reakciót váltja ki , de ha a rúnákat 15 pontra lehet váltani ,akkor a kismillió ereklyével is kezdhetne valamit az INNO ,amúgy se állapot hogy vasbetonnal kell megerősíteni a főépület falát mert már szétnyomja a sok ezer rúna...
  4. Support Saját egységek helyes érték számolása a toronyba és a heti játékba

    Üdv Erről már írtam a supportnak korábban és azt írták továbbítják ,de nem ártana egy kicsit noszogatni a készítőket hogy a toronyba és a heti játékba a saját egységeinknél a VALÓDI életerőt és sebzést írja ki a gép a csata előtt ,mert ha rámegyünk az Infóra ott a térkép-képeség fa szerinti...
  5. Nincs tervben Ereklyék beváltása

    Sziasztok. Az én ötletem a készítők felé hogy az ereklyék átválthatók legyenek tudáspontra , aki kicsit régebb óta és aktívabban játszik az már 3-4 ezer ereklyét tart külön-külön mindegyikből , és ha jön még 50 "valamiből" a hetibe vagy akárhonnan teljesen fölösleges-értéktelen ,mindenki...
  6. Nincs tervben Barkácsolható épületek.

    Hello .) Javasolnám hogy legyen barkácsolható épület a Pompás mágikus szorzó és a Felvilágosult könnyűtávolsághoz hasonlóan a többi egységtípushoz ,akár egy a Szabadon engedett egységfejlesztéshez is hasonló de akár sebzés formájában ,megjegyzem a barkácsolható mennyiség ne ezek kárára menjen...
  7. Event épületek a harcért

    Sziasztok. Az én javaslatom az ÉN ! játékomról szól ,de erősen kétlem hogy csak én ! játszok igy. A lényeg : én kb. 2-2.5 éve játszok ,nem az eleje óta ,de a "nagy" térképen ,a hetibe és a toronyba is 2 lehetőség van : harc vagy fizetés Ehez képest az eventes épületeim mind a gazdaságról(...
Fent