• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kittu18

    A főnix rendje : csapattársakat keres

    Jahj hát én imádom ezt a testvériség nevet! :gyémánt: Nemrégiben kezdtem újra a játékot, de szívesen csatlakoznék, ha lehet. :)
  2. Kittu18

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a választ. :)
  3. Kittu18

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. :) Sok embernél látok egyszarvúkat...:gyémánt:azokat honnan lehet szerezni?
  4. Kittu18

    Akciók, InnoGames kedvessége

    Eddig csak olvasgattam a posztokat, de inkább leírom mostmár én is a véleményemet.:rolleyes: Mint az összes többi játéknál, itt sem köteleznek téged arra, hogy játssz. Egy játék csak addig jó, amíg tudod élvezni. Nyilván vannak hibák a játékban, de ez szerintem mindenhol előfordul. Csak az...
  5. Kittu18

    Kibeszélő Új verzió: 1.139

    Köszönjük szépen.:gyémánt:Alig várom, hogy megnézzem majda frissítés után.:ember:
  6. Kittu18

    2021 Őszi fórumjáték

    34db
  7. Kittu18

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Akkor hiába mondjuk a jó főnyeremény, megéri a kisebbekre rámenni?
  8. Kittu18

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    En eddig random mentem, mert nem voltam kepes tobb eledelre varni. :D de matol kivarom.
  9. Kittu18

    Csevejgő-Teaház

    Csevegőő^^ Aktív még eme topic?
  10. Kittu18

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Pár nap elteltével jöttem is egy rövidke élménybeszámolóval.:gyémánt: Hosszú kihagyás után ez az első eventem Elfként, és meg kell mondanom nekem eddig nagyon tetszik. Nagyon kis aranyos a grafika, nem lehetetlen egy-egy ajándékot megszerezni, jó ötlet, hogy a városunk körül is lehet eledelt...
  11. Kittu18

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Elso eventem a jatekban, mar nagyon varom:gyémánt:
  12. Kittu18

    Játékőrült jelen

    koszonomeddig nagyon jol erzem magam, jo visszaterni ehhez a vilaghoz
  13. Kittu18

    Játékőrült jelen

    Sziasztok! Kittinek hívnak, 21 éves vagyok és Budapesten élem a mindennapjaimat a családommal, kutyámmal és a barátommal. Az Elvenar a 2. olyan építkezős játék ami beszippantott magába, a FOE után. Mindkettővel játszottam még régebben, de sajnos abba kellett hagynom időhiány miatt, most...
  14. Kittu18

    Szólánc keresztnevekkel

    Dávid
Fent