• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Játékosmozgatás

    Én lehetek az a egy-két játékos! De nálam ez féléve kezdödótt, akkor még csak 28 üres város volt a térképemen. Most a Követség fejezetben járok, van 480 tartományom és javult a mozgatásokkal a helyzetem, "csupán" 40 üres város van körülöttem. Napi rendszerességgel játszom, kereskedek, pacsizok...
  2. Továbbítva ősi csodák

    Mobilon az ősi csodák paraméterei 1.179 verziónál még jók voltak. Azóta eltelt már egy hónap. Ez idő alatt az 1.180 valamint a 1.181 és a mostani 1.182 frissítés után sem változott semmi. Úgy látom továbbtításra került a hiba, de nem történt érdemben semmi. Alap funkció, így a mobilon játszok...
  3. Új hiba Testvériségi Kaland inditása

    Igen írtak egyből a supportra. Még vizsgálják. Én a hibát jeleztem.
  4. Új hiba Testvériségi Kaland inditása

    1. A Kaland kezdetét jelző lakat nyitása (másodperceket is jelez) és a Szöveges visszajelzés (ez eltérő időben jelenik meg a játékosoknál, vszinűleg hálózati okokból), közötti időszak alatt beszedett jelvények a Testvériségi Kalandba nem kerülnek jóváírásra. Az óra mindenkinél ugyanúgy jár! 2...
  5. Kibeszélő Új verzió - Általános

    Szia! Abban gondolom egyetértünk, hogy ez a funkció régebben zökkenő mentesen működőtt. Nem tudom milyen gyakori a mobilos frissítés. Fix vagy alkalmi? (Ez alkalom is!) Van némi infó a mobilos hibajavitás várható idejéről? Csak azt tudom ismételten mondani nagyon zavaró !
  6. Kibeszélő Új verzió - Általános

    Az új verzióban nem került javításra az ősi csodák hatásának kijelzése. Mobilon játszom. Az 1.179 verziónál még jó volt, de az 1.180 verziónál került bele a hiba. Azt ígérték, hamarosan javításra kerül, de úgy látom a mostani frissítésben sem került kijavításra. A játék így kezd átláthatatlan...
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi az infót! Látom a képen mind három anyagból adott.
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nem mostanában kezdtem játszani, de egyre nehezebben tudom az etehető àllatok fejlődését értelmezni. Régóta van egy Pandám 3.szinten. 4szintre fejleszteném, ahol állítólag ezt tudja etetés után. Etetés hatásának ideje. Ok! 511 tartomány ? Na ez már kicsit érdekesebb. 1órára "ad"...
  9. Kibeszélő Játékosmozgatás

    Nem jutott jobb elnevezés, sem megoldás eszembe ezért írtam "parkolóhely" -et. Azt nem tudom kik azok akiket zászló jelöl a térképen, mert sokan vannak. Volt amikor elérte a tartományok 10%-àt. Ha tudsz róla valamit légyszíves írd meg.
  10. Továbbítva ősi csodák

    Szia! Lehet félreérhető volt. Egy példa volt csupán. Most nehezen tudnám összehasonlítani, hogy az Arany szakadékot vagy az Ifjúság termálforrását érdemes fejleszteni , teszem azt több szintet, ha ember hiányom van. Természetesen az Ösi csodákat is magasabb szintre lehet fejleszteni, ahogy...
  11. Továbbítva ősi csodák

    Sziasztok! Érdekes, de van akinél még helyesen mutatja az ösi csodák kijelzését ! Mikorra várható a javítás, mert az utolsó frissítés nem rég csütörtökön volt. Így nem lehet az ősi csodákkal számolni. Nem tudom, hogy érdemes-e fejleszteni például 20 szintig. A termelést is befolyásolja az ősi...
  12. Kibeszélő Vízi Ragyogás

    Kösszi a választ és a tippet !!!
  13. Továbbítva ősi csodák

    Nálam is így van, de korábban nem volt vele semmi gond.
  14. Kibeszélő Vízi Ragyogás

    Sziasztok! Nekem lenne még egy kérdésem. A három főépülethez lehet több kisebbet is hozzátenni ? Arra gondolok például 3 hullámtörő gátat, 5 besurranót, stb.. Ezeket többször meglehetett nyerni.
  15. Kibeszélő Játékosmozgatás

    Sziasztok! Most kezdtem elolvasni ezt a topicot. Ezért lehet olyan kérdés ami már nem aktuális, kivéve a mozgatás élményét!! Jelenleg a térképem már 10%-a "zászlós". Ez nem tudom milyen térkép. A "föld gömölyű", de kiterítve is mindig lesz szomszédod! Ha két mozgatás között a térképen valaki...
  16. Nincs tervben Térkép határa

    Szerintem egyoldalún nézed. Szerencsés vagy nagy városod van sok tartománnyal és mindenhol találsz szomszédot. Ha nem aktív játékosok keverednének oda neked is csökkene a pacsizásod és a piac is kisebb lenne függetlenül attól milyen árut érint. Ez első sorban a térkép szélén lévő kisebb...
  17. Nincs tervben Térkép határa

    Az utóbbiban én sem hiszem, de a probléma marad. Belegondolva a tartomány bővítésért is meg kell dolgozni, de a piaci helyzetet biztos rontja. A szélén élőket érinti leginkább, de bárki kerülhet ilyen helyzetbe mozgatás során.
  18. Nincs tervben Térkép határa

    Sziasztok! 1. XVII. fejezetben járok. 2. Ha a térkép szélén található felderíthető tartomány nem kapcsolódhat aktív játékoshoz, a felderítés után azonnal váljon befejezetté. 3. Volt már olyan eset, hogy a 12 felderíthető tartományból felében nem volt szomszéd játékos! A térkép mozgatás során ez...
Fent