• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Csatornák és rangok alatt (ha ez a magyar verziója) kell kiválasztani a magyart, így fog mindenki hozzáférni a magyar csatornákhoz, hiszen alapból csak az angolok elérhetőek. :)
  2. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Ez nem teljesen így van, hiszen a regisztráció a Discord oldalán van, így ebben nem tudunk segíteni, ha valaki fiók létrehozási problémába ütközik. Természetesen tudunk tanácsot adni, de amikor megkerestek minket akkor ez főleg olyan kérdésekkel kapcsolatos volt, amire nem tudunk mi...
  3. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A szerver boostolva van, hogy többet tudjon, mint az "ingyenes", így a kijelentés, hogy ingyen van nem igaz. ;) Illetve manapság a felhőalapú szolgáltatásoknak hála egy ilyen Fórum nem kerül sokba havi szinten, így szinte biztos, hogy nem a pénzügyi része miatt van/volt a váltás.
  4. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Az az elsődleges kommunikációs csatorna így, igen, ha oda nem nézel fel akkor a részletes információkról lemaradsz. A játékban egy rövidített figyelemfelkeltést továbbra is tudsz olvasni, ahonnan át tudsz menni a Discord-ra. A többi részére nem reagálok, számtalanszor linkelve lett a...
  5. Simple

    segítség

    - Dunát lehet rekeszteni ezekkel a "kommunikációs" alkalmazásokkal. Viber, Skype, WhatsApp,X, Instaggram, Meet, Telegram, és még sorolhatnám. Már rég rá kellet volna jönniük a fejlesztőknek, hogy nem ezek a jó kommunikációk eszközei. Ez egy összetett kérdés, de ugyanúgy merül fel a kérdés, hogy...
  6. Simple

    segítség

    Szerintem te már az elején eldöntötted, hogy ez neked nem lesz és nem lesz szimpatikus, így teljesen felesleges erről beszélni szerintem. Mindenki tiszteletben tartja a döntésed természetesen, de ettől függetlenül az összes mobilos alkalmazás, amely ingyenes evvel kezd a legtöbbször, szerintem...
  7. Simple

    segítség

    Azért azt fontos megjegyezni, hogy a Discord csinálja ezt, legjobb tudomásom szerint először, amikor belépsz. Itt meg tudod nézni, hogy mi az előnye annak, ha előfizetsz a plusz szolgáltatásukra az amúgy ingyenes alkalmazásban, kb. az összes alkalmazás ezt csinálja manapság monetizáció miatt. :)
  8. Simple

    Zenesarok ♪♫

    Sziasztok! Kérdés: szeretnétek ezt a topikot a Discordon is látni? :)
  9. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A kérdés az volt, hogy miért így van; én is, illetve Anerilin erre a kérdésre válaszolt. :)
  10. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Az, hogy mi volt itt 5 éve az lássul be már elég régi visszatekintés a másik pedig az, hogy én 3 éve érkeztem, így arról tudok nyilatkozni amit látok. Tegyük tisztába, mert látom, hogy nem mindenkinél evidens az, hogy ez nem a mi döntésünk volt, hanem a központi csapaté. Mi annyit tudunk tenni...
  11. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én értem azokat a pontokat, amit féltesz, de ahogy kommunikáljuk is a Fórumot nagyon kevés ember használja, szeretnénk továbbra is nagyon közösséget megfogni egy új platformmal, ez most a Discord lesz. A Fórum a következő hónapokban ugyanúgy itt marad és használni lehet. A Discord nekünk is új...
  12. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Jelen pillanatban 25 moderátor van fent a szerveren, így a szerveren keresztül nem fogsz evvel találkozni, ez biztos. Mindenhol jelen lehetnek, pl. a Fórumon is láthattuk egy pár éve, hogy különböző botok regisztráltak, amelyek pár óra alatt ki is lettek zárva, ez ellen tökéletes védekezés ugye...
  13. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A cél az, hogy nagyobb közösséget tudjuk ott összehozni, mint itt. A Fórum mára egy nagyon kis rétegű platform, amelyen itt pl. ugyanazok osztják meg velünk és egymással a véleményüket, ami ráadásul a közösség egy nagyon kis %-a. (1% alatt is van) A Discord-al a cél egy modernebb platform...
  14. Simple

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A Discord egy külsős alkalmazás, az ő szabályaiknak eleget kell tenned ahhoz, hogy tudj regisztrálni. Ha nem veszed komolyan akkor sajnos megtörténhet az, hogy a fiókodat és avval együtt az email címedet zárolják és nem fogsz vele tudni regisztrálni. Sajnos ebben nem tudunk segíteni.
  15. Simple

    Bejelentés Csatlakozz most a hivatalos Elvenar Discord szerverhez!

    Izgalmas híreink vannak: ma elindítjuk a hivatalos Elvenar Discord szervert! Ha csatlakozni szeretnél az Elvenar Discord szerverhez, csak kövesd ezt a linket: https://discord.gg/avahJnmduW A Discord egy modern és kényelmes platform, és mobileszközödről vagy böngésződből is elérheted, bárhol...
  16. Simple

    Bejelentés Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Új Végtelenség Tornya jutalmak! Kedves Elfek és Emberek, A következő Végtelenség Tornya, amely szeptember 3-án, vasárnap kezdődik, egy-két újabb változtatást fog hozni, a jutalmak tekintetében, ezek a változtatások a következő hat hétben lesznek ismételten elérhetőek. Változások: Virággoblin...
  17. Simple

    Új verzió: 1.182

    Változásjegyzék - 1.182 Kedves Elfek és Emberek, Szerverünk augusztus 31-én, csütörtökön frissül a legújabb, 1.182-es verzióra. A játék a frissítés ideje alatt nem lesz elérhető. A változások listáját lentebb olvashatjátok. Hibajavítások Ahogy az minden frissítésnél lenni szokott, jó néhány...
  18. Simple

    Kibeszélő Új verzió - Általános

    A mobilos frissítések ugyanúgy 2 hetente történnek meg, a különbség itt a böngészős verzióhoz képest, hogy több operációs rendszeren, több alkalmazás áruházban történek a javítások. Ez azt jelenti, hogy csúszhat is valamennyit külsős okok miatt, illetve nem garantált, hogy mindenki az első napon...
  19. Simple

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2023

    Kedves Elfek és Emberek! Itt lehet kibeszélni az Őszi Csillagjegyek 2023 eseményt. Visszajelzéseteikre, mint mindig számítunk. A visszajelzések továbbítása kerülnek minden esemény után. Az Elvenar Csapata
  20. Simple

    Esemény Őszi Csillagjegyek 2023

    A legendák és mesék arról szólnak, hogy a Zodiákusok meglátogatják Elvenar világát, és megosztják a nagy túlvilág bölcsességét. Ahogy az égi áramlatok idén összehangolódnak, ezer évnyi várakozás után hamarosan a saját szemünkkel lehetünk tanúi ennek a csodának! A Csillagkígyó, Tinlug, egy...
Fent