• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. AdamK

    Már felvetett TP pontok számának beállítása

    Sziasztok, nem tudom volt-e már hasonló kezdeményezés és mi lett a sorsa, de ötletként azért bedobnám:) Több alkalommal előfordult velem, hogy szerettem volna adott mennyiségű TP-t tenni valaki más csodájába. Ha ezt egyesével akarom megoldani, pl összegyűlik 78 TP 1-1 bajnoki kör alatt és...
  2. AdamK

    Nincs tervben Legendás ereklyék temploma

    Üdv, nem tudom hogy ti, hogy vagytok vele, de nekem rengeteg ereklye felhalmozódott az elmúlt eventek során úgy, hogy több épületet is felhúztam 10. szintre. Ezek bár sok vizet nem zavarnak de ott pihennek a raktár 1 sötét zugának mélyén. Az ötlet egy olyan event épület lenne, ami: 1-8...
  3. AdamK

    Torony tárgyalás

    Sziasztok, minden héten rendszeresen tornyozok és legalább a laboratóriumig fel szoktam menni, de most már egyre gyakrabban a tetejére. Arra lennék kíváncsi van-e valami tuti módszer a tárgyalásra (hogy harccal oldjam meg, az folyamatban:) ), Alapvetően úgy állok hozzá, hogy az első körben...
Fent