• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Javítva Követségek

    Kérem a hiba javítását.
  2. Nincs tervben Piaci vásárlások korlátozása

    Sziasztok! Nem kiforrt, inkább ötletszintű gondolat: Mélységesen felháborít, hogy tisztességes ajánlatokat (**) téve a piacra, van pár olyan személy, aki gyorsan meg is veszi, de nem saját használatra, hanem arra, hogy pár másodperc múlva 1,1-3-szoros szorzóval visszategye a piacra. Az ilyen...
  3. Javítva Örök téma...

    Sziasztok! A mellékelt képen levő megnevezést nem igazán értem:( Örökbimbó Szán?? Ez talán az Örökzöld Szán akar lenni?
  4. Javítva főnix

    Főnix azt szeretné...
  5. Javítva Limitált

  6. Javítva Normál Áru

    Sziasztok! Végre alakul a helyes megfogalmazás a feladatoknál, azonban még mindig van mit javítani rajta: "Készíts tisztességes mennyiséget az általad választott Normál Áruból." Ez azt sugallj, hogy csak 1 félét lehet kiválasztani és abból kell gyűjteni a kellő mennyiséget, pedig NEM! Bármelyik...
  7. Javítva Wiki Elvenari Karnevál

    Sziasztok! A wiki oldalon az Elvenari Karnevál utolsó előtti mondatába egy kis hiba csúszott, a "van" szócska mindkét helyen helyes, alkalmazható, de elég egyszer. :) Kérem javítsátok. "Minden nap van lehetőséged van megnyerni a Napi Exkluzív nyereményt, beleértve az új Karnevál épületeket, de...
  8. Javítva Téli Bagoly

    Sziasztok! Hiú ábránd, hogy egyszer hiba nélküli lesz a megfogalmazás és helyesírás!?
  9. Javítva Instagram

    Ismét egy hiba:( Fenntartva korábbi, törölt véleményem a fordításokról! Remélem azért előbb-utóbb eljuttok arra a szintre, hogy csak elvétve lesz hiba. Kellemes karácsonyt!
  10. Javítva Elvenar Hírek

    Korábbi bejegyzésemet törölték, mert sértőnek ítélte a Support, pedig csak az objektív véleményemet írtam le. Így most csak a képet csatolom, kísérő szöveg nélkül. Várom érdemi válaszotokat.
  11. Javítva Ördökfajzat vagy ördögfajzat?

    A Nagykövetségek elején az italok termelése után bukkan elő a mellékelt szövegbuborék, melyben szerintem az ördökfajzat inkább ördögfajzat kellene, hogy legyen.
Fent