• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. MoonlightAnnis

    Továbbítva A Zene ereje feladatsorban elírás van

    Nekem nincs lent 3 Dobegyüttesem még. Még is azt jelzi, hogy van, Amiből van 3-am, az a dobkészítő. Letettem még 3 dobkészítőt, de a feladat nem teljesült. Ebből arra következtetek, hogy 6 db bármilyen együttest szeretne kérni. Szóval tuti elírás van a feladatban.
  2. MoonlightAnnis

    Továbbítva Téli Varázs nyereményablak - megjelenítés

    Sziasztok! A bal alsó sarkot választottam, s megnyertem a napi épületet. Ezután az Újrasorsolásra nyomtam, megváltozott a napi nyeremény - egység áldásra. És a bal alsó sarokban is mostmár az egység áldás látható. Itt az előbb megnyert épületnek a képének kellene látszódnia továbbra is. Értem a...
  3. MoonlightAnnis

    Support Torony jutalmak

    Sziasztok! PC-n feldobta, hogy kaptam jutalmakat a torony miatt. De nem írta jóvá a raktáramban őket. Ezután beléptem mobilon, ott megint megjelent, hogy kaptam jutalmakat. Jóvá is írta. Ezután visszaléptem PC-re és így már ott is megjelentek a jutalmak.
  4. MoonlightAnnis

    Javítva Utolsó gratulációk feladat

    Elírás van a feladatban, 2x szerepel az Értékes Manufaktúra, a középsőnek Finom manufaktúrának kellene lennie
  5. MoonlightAnnis

    Továbbítva Rosszul megjelenő termelési feltétel mobilon

    Sziasztok! Mobilon az új fejezet Dimenziókapuja rosszul jeleníti meg a termelési feltételeket, az 5 lehetőség közül kettőnél.
  6. MoonlightAnnis

    Javítva Újab hibás feladat

    Sziasztok! Megint találtam egy nem egyértelmű feladatot. 20 ezer vagy 2 ezer Elvenarit igényel?
  7. MoonlightAnnis

    Javítva Hibás feladat leírás

    Sziasztok! 1000 vagy 100 ezer kell az új felemelkedett áruból? Nagyon nem mindegy.
  8. MoonlightAnnis

    Egymást fedő épületek

    Sziasztok! Nem lét fontosságú, de néha zavar. PC-n, Chrome-t használva, Mannanövény és Gumifa kifedi a nem Holdkőtár épületeket.
  9. MoonlightAnnis

    Visszautasítva Kép beszúrása chetbe vagy Üzenetbe

    Nekünk sokszor jól jönne ha simán belehetne szúrni egy képet chetbe vagy üzenetbe a vágólapról.
Fent