• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Sziasztok! Aktív játékosokat keresünk testvériségünkbe. KERESZT TESTVÉRISÉG

    Sziasztok! Aktív játékosokat keresünk testvériségünkbe. KERESZT TESTVÉRISÉG
  2. Nem hiba Végtelenség tornya

    A bejelentés 2 hete megtörtént és nem kaptam visszajelzést! Valami nálatok túl jól működik. Kösz ezt a hozzáállást. Már értem, hogy miért fejezte be a játékot mindenki, a Winryador testvériségemből. Treff3
  3. Sziasztok! Már negyedszer nem kapom meg a Winryador Végtelenség tornyában elért Portálpofitot...

    Sziasztok! Már negyedszer nem kapom meg a Winryador Végtelenség tornyában elért Portálpofitot. Valaki visszaadná nekem ezeket?
  4. Sziasztok! Javaslom, hogy minden anyag, amit megszerzünk, megosztható legyen a saját városok...

    Sziasztok! Javaslom, hogy minden anyag, amit megszerzünk, megosztható legyen a saját városok között, ahogyan most a gyémánt. Nagyon nagy bajban vagyok most a manával és javaslom a napi 10 százalékos mana elvétel letiltását.
  5. Város áthelyezés

    Sziasztok ellenségeim! Szemétkedéseteket a játék kapcsán, már nagyon unom. Most áthelyeztetek máshová és meg sem kérdeztétek, hogy szeretném-e. Nem vagyok a rabszolgátok és követelem az azonnali visszahelyezésemet a megszokott szomszédaim közé. Már eddig is sokat nehezítettetek a játékon és a...
  6. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei Elf +Treant II
  7. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    A kedvenc épületem, az Arany szakadék. Dolgozókat és presztizspontokat kapok itt.
Fent