• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
A reakció pontszáma
1

Profilbejegyzések Legutóbbi tevékenység Bejegyzések Névjegy

  • Sziasztok! Már negyedszer nem kapom meg a Winryador Végtelenség tornyában elért Portálpofitot. Valaki visszaadná nekem ezeket?
    Simple
    Simple
    Szia!

    Hiányzó tárgyakkal és hasonló furcsaságokkal a Supportot keresd, köszi.
    Sziasztok! Javaslom, hogy minden anyag, amit megszerzünk, megosztható legyen a saját városok között, ahogyan most a gyémánt. Nagyon nagy bajban vagyok most a manával és javaslom a napi 10 százalékos mana elvétel letiltását.
    • Like
    Reakciók: Jenky
    Erica
    Erica
    Szia! Annak örülj, hogy a gyémánt a világok közt felosztható. Viszont miért is kellene 2 külön világban minden értéket megosztani város és város közt? Nem kell, és nem is volna ésszerű., nem volna benne sem kihívás, sem korrektség. A mana pedig bomlik, mint a rothadt uborka a pulton, ha ott hagyod napokra. Jó hír: az Isteni magok is bomlik. Kérdésem: minek neked 2 világon 2 város, ha egyel sem bírsz???
    Calyr
    Calyr
    Szia! Elvenarban sok minden következetes, ezért akkor ne állj meg itt, mert az isteni mag, az érző árukból az összes, majd később az unurium is ugyanígy bomlik, és erre több ősi csoda is van, hogy kompenzálja - azaz a fél játék ilyen.
    Lásd benne a kihívást és találj megoldást! Sok tízezer játékosnak sikerült. :)
    Lupuj
    Lupuj
    Szia!
    Így is rengeteg a multizás, hát még akkor mi lenne itt, ha ez meg is valósulna! (NEM a -10% megszüntetése!)
    Nem is értem, hogy a játékszabályzat ellenére miért is hagyják a multizást. :rolleyes::eek:
    Hiszen így pl. gyémánt ügyileg előnyt jelent 1-2-3 társ város.
  • Betöltés…
  • Betöltés…
  • Betöltés…
Fent