• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    Gratulálok èn is. Èn a 6. kèrdèsnèl vèreztem el, ahogy nèztem többen is Hamisnak irták. Az állitás szerintem ebben a formában hamis (minimum kètes èrtelmezèsű), mert a főèpület egyik alapvető funkciója, az áruk tárolása kimaradt. Sokáig gondolkodtam h. mit irjak ide. Megnèztem a wikin is, hogy...
  2. 2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    01. Hamis 02. Hamis 03. Igaz 04. Hamis 05. Hamis 06. Hamis 07. Igaz 08. Hamis 09. Igaz 10. Hamis 11. Hamis 12. Hamis 13. Igaz 14. Igaz 15. Hamis 16. Hamis 17. Igaz 18. Hamis 19. Igaz 20. Hamis 21. Hamis 22. Hamis 23. Igaz 24. Hamis 25. Hamis
  3. Kibeszélő A zene ereje

    Sziasztok! Most hány tartomány a limit a felderitőnèl? Köszi a választ.
  4. Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    Sziasztok! Mi a maximum a tartomany felfedezèsnèl most a tèrlèpen? Illetve mikor ad utolso teruletet a varoshoz? 580 utan most azt irja h. 0 kell mèg a következőhöz. Mèg van egy főèpület fejlesztèsem, az változtat a dolgon? Köszi a választ! Garrett
  5. 2021 Eltérések Keresése♥

    7
  6. 2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  7. Kibeszélő Bajnokság változások

    Sziasztok! Végigolvastam a topikot. Sok hasznos infót kaptam, köszönöm a hozzászóloknak. Egy kis segitséget szeretnék kérni. Vki össze tudná foglalni, ha lehet a főbb szempontokat, amelyek alapján a nehézség számolodik? Pár gondolat, kérdés. 1) Kutatásban való előrehaladás ez nyilvánvaló, 2)...
  8. 2020 Mágikus ereklyeminta

    Üdv! Alulrol a 4. sorban, közèpen az elixirt varázspor ereklyère kell cserèlni.
  9. 2020 Elvenar kincses térképe

    Megfejtès: a kilencedik, erdei elf kor szimbóluma + paladinokat viszem.
  10. 2020 Gyémántok ládája

    13
  11. Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

    Kedves Fejlesztők! Szerettem volna egy főnix-kultusz épületetet, de kivártam a láda nyitásokkal, mert éppen kezdtem az 5. fejezetet és inkább az 5-ös épületre gyúrtam. Kutatásban kinyitottam a 4. végén a ládát, új fejezetben léptem, sőt el is kezdtem a felfedezőbe a TP-ket betenni. Ezek után...
  12. Kristályos tesót keresünk

    Szia TTomi! Van még hiány krisztálybónuszos tesóból? Láttam h. 25-en vagytok, de persze lehetnek köztük inaktiv tagok is. Szívesen csatlakoznék hozzátok! Köszi a választ!
  13. 2020 Február: lottó

    3.szelvény: 2, 9, 15, 20, 27 Köszönjük a lehetőséget!
  14. 2020 Február: lottó

    2.szelvény: 7, 12, 19, 22, 29
  15. 2020 Február: lottó

    1.szelvény: 5, 13, 17, 21, 28
  16. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Tisztelt Fejlesztők! Androidos verzióban a Testvériség - Jelentkezés menüpontban nem tudom meglátogatni a jelentkezők városait, így a nevén kivül semmit sem tudni róluk, még a szintjüket sem. Így lutri kit fogad be a testvériség. Általános probléma v. csak nálam lehet valami gond?
Fent