• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Krionosz

    Ösicsodák Fejlesztése

    Sziasztok. Nem nagyon találtam ilyen témát igy hát itt van ez :) Elég sok embernél látam hogy önmaga fejlesztgeti a csodáját sajnos rendszer gyengesége miatt sokan nem tudnak rolla , ezzért segitséget sem kap. Itt meglehetne osztani ki hol tart a Csodájával igy mások is kapnának 1 kis Runa és...
  2. Krionosz

    Visszautasítva Kaszinó

    Több játékban is van hasonló " Időtöltés " mondjuk 2 termelés között, csevegés mellet . Az ötlet: Lenne 1 akár szerencse kerék szerű vagy poker , vagy piros fekete választós típusú játék több szinttel. Több szinten lehetne játszani : 1 Alapon aranyért + nyersanyagért játszanánk nyeremény...
  3. Krionosz

    Értelmezési problémám akadt.

    Sziasztok. Nemrég kezdtem ez fontos tudni. Csináltam néhány képet épület fejlesztésnél és néhány számot úgy látszik nem értek. Megmagyarázná valaki? Leírom én hogy gondolom és javítson ki aki másként tudja. 1 adott a kultúra bónusz szint 170 % van itt 2 darab infó 1 szükséges a jelenlegi...
Fent