• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Krionosz

    Ösicsodák Fejlesztése

    Te igy látod . Én úgy nézem Licitre rakom azokat akik potyáznak nem 1-2 " betévedt " dob be 1-1 pontot. Ha pl kell 2 runa meg 30 Tp neked is megér 20 tpt sött akinek runa kellene anak megéri a 30 tp is max 0 lesz tp vel de beljebb 2 runával . De amig nincs verseny ... elég neked 1 tp is RED1 .
  2. Krionosz

    Ösicsodák Fejlesztése

    Szép kis öngolt rugtál... Épp ez az azért vanak rá vadászok mert vanak olyanok akik igy tesznek kérdezd meg öket miért. Létszives OFF helyet az reagáljon aki úgy gondolja van olyan csodája amibe elkélne 1-2 segitő . Ebböl akkár 1 vrseny is kialakulhat hiszen sok embernek jól jönne némi rúna /...
  3. Krionosz

    Ösicsodák Fejlesztése

    Sziasztok. Nem nagyon találtam ilyen témát igy hát itt van ez :) Elég sok embernél látam hogy önmaga fejlesztgeti a csodáját sajnos rendszer gyengesége miatt sokan nem tudnak rolla , ezzért segitséget sem kap. Itt meglehetne osztani ki hol tart a Csodájával igy mások is kapnának 1 kis Runa és...
  4. Krionosz

    Továbbítva Evolúciós épületek fejlesztése

    Bajnoki utolsó ládájába vagy Akár Toronyba be lehetne rakni a fejlesztöket vagy Misztikus ládába akár véletlen szerüen . Nagyonsok fejlödös épület van sokféle fejlesztövel igy örökké valoság pl 1 maci kombot összerakni / jeges maci , panda , barna maci / csak ez 30 fejlesztő. Fönixek , valentin...
  5. Krionosz

    Játékos keresése funkció a piacon

    Jó ötlet támogatom
  6. Krionosz

    Kibeszélő Új verzió: 1.97

    Bocs ha off - nak érzitek. Több barátomal beszélgetve + testvériségel ugy döntötünk maradunk 1/4 aránynál . Kis szinten fejlödni igy egyszerübb. Igy persze nemkapunk csillagot de legalább nem zavar elég átszámolnunk az 1/4 szorzot. :) Sikerült elérni hogy " letisztultabb " legyen a kereskedés...
  7. Krionosz

    Kibeszélő Új verzió: 1.97

    Ez arra jó hogy retentöen lasitja a fejlödést . Jelenleg Techfa 3 fejezetnél tartok . Feloldások 1000 + os értékeket kérnek agyag , érc , deszka . 2 Szintű bonuszos árú váltásal tudtam fedezni a területi terjeszkedésem + techfa fejlödést / ami kell a épületek növekedési mérete miatt /. 1/4...
  8. Krionosz

    Visszautasítva Kaszinó

    Több játékban is van hasonló " Időtöltés " mondjuk 2 termelés között, csevegés mellet . Az ötlet: Lenne 1 akár szerencse kerék szerű vagy poker , vagy piros fekete választós típusú játék több szinttel. Több szinten lehetne játszani : 1 Alapon aranyért + nyersanyagért játszanánk nyeremény...
  9. Krionosz

    Értelmezési problémám akadt.

    Valamilyen szinten igazad van azonban ne feled el hogy pont a kulturális épületek igényei " Gyémántban bővelkednek " Máshol csak 1 épület meg 1 műhely gyémántos. Pont a kultúra résznek kellene kristály tisztának lennie.
  10. Krionosz

    Értelmezési problémám akadt.

    Nekem azért zavaros a dolog mert: 1 műhelyt fejlesztek 2 röl 3 ra fejlesztési lapon ott a kultúra elvárása 5 kultúrpont Fő épületnek is van +5 röl 6 ra kér 65 öt. Ha eleve több kultúra pontom van akkor mért lesz mínuszos a dolog. Ráadásul úgy van megadva kultúránál hogy " szükséges a...
  11. Krionosz

    Értelmezési problémám akadt.

    Sziasztok. Nemrég kezdtem ez fontos tudni. Csináltam néhány képet épület fejlesztésnél és néhány számot úgy látszik nem értek. Megmagyarázná valaki? Leírom én hogy gondolom és javítson ki aki másként tudja. 1 adott a kultúra bónusz szint 170 % van itt 2 darab infó 1 szükséges a jelenlegi...
Fent