• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. AVALON testvériség aktív tagokat keres

    Szia! Te, aki éppen most olvasol... Aktív vagy? Szeretnél egy jó társasághoz tartozni? Jelentkezz mindenképpen hozzánk! Üdv: Tökmag
  2. Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

    Sziasztok! Pont néhány napja dobtam fel ugyanezt az ötletet, hogy jó lenne a sok töredék felé részébe mást nyerni, és hogy-hogy nem nekem is az elsődleges gondolatom a csodás TPk voltak! Mert az KELL! :) Viszont a kajcsi se rossz ötlet a "jószágoknak". Úgyhogy támogatom az ötletet...
  3. Továbbítva Napszakok

    Hát ez nagyon édes lenne. Kis fáklyák itt-ott, világító ablakok. Vagy a kis sétálgató lényecskék lámpácskával a kezükben battyoghatnának. Übercukker! Mikortól is indul?! XD kell nekem!!
  4. Játékos keresése funkció a piacon

    Sziasztok! Ez nagyon jó ötlet!
  5. Keresés

    Szia Köszönöm a választ! Amit írtál, arról csatolok képet. Nekem nem enged keresni. A felső listán az 50 első legmagasabb ponttal rendelkező játékos van. Majd a hozzám azonos/+/-1-2 pont/ diffivel rendelkező játékos szerepel. Keresni nem tudok-enged. :) A testvériségek listájánál szintén megint...
  6. Keresés

    Bocs az offért, de hogy tudok rátok keresni, ha nem vagytok benne az első 50 testvériségben? 3 hete játszom naponta többszöri belépéssel. Aktív, segítőkész szövit keresek. A goodgameempire-t 4 évig nyomtam. A múlt heti bajnokságon 670 pontom volt. Jelenlegi pontom: 4048. Nicknév: Tokmag
  7. Testvériség aktív tagokat keres

    Szia Segíts nekem légyszi, hogy tudok rátok keresni, vagy csak görgetéssel megy? Előre is köszönöm!
Fent