• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresés

Tokmag

Újonc
Bocs az offért, de hogy tudok rátok keresni, ha nem vagytok benne az első 50 testvériségben?
3 hete játszom naponta többszöri belépéssel. Aktív, segítőkész szövit keresek. A goodgameempire-t 4 évig nyomtam.
A múlt heti bajnokságon 670 pontom volt.
Jelenlegi pontom: 4048.
Nicknév: Tokmag
 

DeletedUser5214

Vendég
Szia. A neved alatt találod az aktuális ranglista helyezésed egy stilizált kupa mellet. Ha erre kattintasz megjelenik egy ablak ahol kereshetsz játékosra, testvériségre, korábbi kaland eredményre vagy bajnokiban elért eredményre. Vagy beírod a keresett nevet - csapatelnevezést, vagy csak lapozgatsz lent. De csapatválasztás szempontjából én leginkább az elvenstats.com oldalt javasolnám ott látod a keresett csapat tényleges eredményeit bajnoki -kaland- árutermelési arány és aktivitás nem csak a néha megtévesztő bemutatkozásokat.
 

Tokmag

Újonc
Szia
Köszönöm a választ!
Amit írtál, arról csatolok képet. Nekem nem enged keresni. A felső listán az 50 első legmagasabb ponttal rendelkező játékos van. Majd a hozzám azonos/+/-1-2 pont/ diffivel rendelkező játékos szerepel.
Keresni nem tudok-enged. :)
A testvériségek listájánál szintén megint csak az első 50 legerősebb látható. Bármilyen szép is, nem hiszem, hogy az én kis pontommal esélyem lenne.
Egyedül a csatlakozz egy testvériséghez opciónál van lehetőség "keverése", de ott is 3. alkalomra után már csak ismétel (ismét kép).
Az említett oldalt köszönöm, meg fogom nézni!
Legyen szép napod!

(Csatolni nem engedett, linket tudok adni: https://photos.app.goo.gl/CZQuGpFVYC3PyA6J8)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Bár sajnos egyre többen játszanak csak mobilról, sajnos a mobilos verzió funkcionalitása még messze nem éri el az asztali változatét.
Vagy asztali gépen próbáld meg a testvériség keresést vagy ha erre nincs lehetőséged, akkor használd mobilon a Puffin böngészőt, ott állítsd be, hogy az asztali verziót kéred a weboldalból. Remélhetőleg felajánlja, hogy Flash verzióra váltson (mert a HTML5 csak támogatott böngészőben érhető el, és a Puffin nem az). A játék Flash verzióját a Puffin hibátlanul betölti, de nagy késleltetéssel frissíti, így folyamatos játékra nem alkalmas, de annyit ki lehet bírni vele, amíg rákeresel egy adott tesóságra és bejelentkezel hozzájuk.
 
Fent