• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Nincs tervben Titkok Kötele (Ősi Csoda épület) – változtatási javaslat

    Csodákat nem lehet teleportálni, csak lebontani, akkor meg elveszted az összes rúnát és tp-t amit eddig belefektettél és 1-es szintű lesz megint.
  2. Support Tudáspont áldás

    Mielőtt felhasználhatnád, meg kell nézned a raktárban, akkor jó lesz.
  3. Visszautasítva Portál profit felhasználás

    Azért van a portál profit, hogy feltöltse a portált azokkal a korlátozott nyersanyagokkal. Az, hogy nem akkor szeretné feltölteni vele, amikor a fajt csinálja (az én esetemben még bőven a portál profit bevezetése előtt maradtak ki), hanem később, nem hinném, hogy változtat ezen. Ennyi erővel...
  4. Visszautasítva Portál profit felhasználás

    Nyilván, fel lehet újra húzni a régi portált, faji épületeket, és újra megtermelni ami kell. Bár én városbővítést nem hagytam ki, de 2 osztagméretet igen, mert akkor még szinte sosem harcoltam. Most már egyre inkább eltolódott harc irányába a játék, szerettem volna a régi osztagbővítéseket is...
  5. Visszautasítva Portál profit felhasználás

    Szerintem aki az összes portált megépíti a városában, azt amúgy sem érdekli, hogy hogyan halad. Mondjuk szerintem mindegy is, sokat nem nyernél vele, ha mindegyikbe adna a portál profit. De amit írtam megoldást, azzal ez is kiküszöbölhető lenne.
  6. Visszautasítva Portál profit felhasználás

    Már többször felvetettük ezt itt a fórumon, sosem érkezett rá hivatalos válasz, hogy miért nem lehet. Akár úgy is meg lehetne oldani, hogy mint egy bűbájt, közvetlenül a portálra kelljen rányomni, és akkor nem lenne kérdés, hogy mit tölt fel.
  7. Nem hiba Új portál vs. régi portál

    Nem értem miért kell ilyen ellenségesnek lenni, senki nem mondott semmi rosszat, csak leírtuk, hogy vannak olyan helyzetek, amikor jó lenne, ha nem csak az aktuális fajra működne a portál profit. Neked nem lenne belőle hátrányod, ha lehetne használni régebbi fajokra is, valakinek viszont...
  8. Nem hiba Új portál vs. régi portál

    Az az értelme, hogy nem mindenki kutatta ki az összes technológiát a régebbi fajoknál, és utólag ha mégis szeretné, sokkal egyszerűbb lenne portál profittal megcsinálni, mint újra felhúzni az összes faji épületet.
  9. Support Egységboostoló épületek bónusza nem halmozódik

    Sziasztok, a következő problémával szembesültem. Leraktam 2 törp páncélkészítőt és 2 szabadonengedett egységfejlesztést, így az egységeim életereje 250% kellene legyen, ehelyett csak 150%. Régebben ez még működött. Most csak az egyik törp páncélkészítőt számítja be. Ha gondoljátok csinálok...
  10. Főnixek bónuszai

    Köszi, múltkor olvasgattam ezt, de elkerülte a figyelmemet, már világos.
  11. Főnixek bónuszai

    Sziasztok. Valaki tudna nekem küldeni egy képet arról, hogy ha a viharfőnix és az aranyfőnix meg van etetve akkor mennyi pluszt ad? Valamelyik manufaktúratermelés részletes termelési adataira vagyok kíváncsi, mert nem világos, hogy mi alapján adják a bónuszt. Légyszi írjátok mellé, hogy a...
  12. Kibeszélő A Végtelenség Tornya - ideiglenes változások

    Akkor rosszul emlékeztem. Mindegy, a 3. szint amúgy is tárgytalan.
  13. Kibeszélő A Végtelenség Tornya - ideiglenes változások

    Én úgy látom, hogy a szokásos torony találkozóknál tényleg csökkent a megnyerhető gyémánt mennyisége, de a testvériségi jutalmaknál nem nőttek a megnyerhető mennyiségek. Ezzel mi a helyzet?
  14. Portál profit

    Sajnos az nem működik...
  15. Portál profit

    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy portál profitot lehet használni valahogy a régebbi fajokra is, vagy csak az aktuálisra, ahol tartasz a kutatásban? Köszönöm.
  16. Kibeszélő Új verzió: 1.97

    1:4-ről 1:1,5-re és 1:16-ról 1:2,25-re változtatni az arányokat elég erős túlzás. Az árut legyártani ugyanúgy 4x illetve 16x többe kerül. Nem attól lesz fair az ajánlat, hogy az értékénél kevesebbért lehet eladni. A csillagos értékelési rendszer ami nevetséges. A 2 csillagos ajánlatra csak 1...
Fent