• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Bildiko

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Boldog születésnapot Elvenar, kívánom nektek, Legyen mindig szép napotok, és boldog létetek. Legyen mindig elég ötlet, és feladat a játékosoknak, Szépség, és grafika játék városokban. Testvériségi kalandokban a nyeremények méltók legyenek, Szépségben és feladatban az ötleteitek bővelkedjenek...
  2. Bildiko

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Sziasztok ! Básztet
  3. Bildiko

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok ! Én a Varázsakadémiát szeretem a legjobban, mert olyan épületeket lehet barkácsolni benne, amelyek segítik a bajnoksági harcokat, vagy segítik az alapanyag ellátás feltöltését, és ha a ládában összegyűlt a megfelelő mennyiségű pont, akkor misztikus épületet, gyorsítót, de akár 500...
  4. Bildiko

    Ősi csodák

    Ősi csodák kutatásánál rendszeresen segítek másoknak, többeknek. Amikor fejlesztésre kerül sor, kapom a jutalmat, de nem tudom, kinek sikerült fejlesztenie az építményét. Jó lenne tudni, kinek a segítése nyomán kapom az ajándékot. Megoldható lenne? Tisztelettel: Bildiko
Fent