• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ősi csodák

Bildiko

Felderítő
Ősi csodák kutatásánál rendszeresen segítek másoknak, többeknek. Amikor fejlesztésre kerül sor, kapom a jutalmat, de nem tudom, kinek sikerült fejlesztenie az építményét. Jó lenne tudni, kinek a segítése nyomán kapom az ajándékot. Megoldható lenne?

Tisztelettel:

Bildiko
 
Üdv! Nem tudom volt-e már szó róla, sajnos nem találtam vonatkozó írást.
Az ősi csodák támogatása esetén a gépről játszók tudják egymásét támogatni, azonban a mobilosok közül a tesvériségemben többen jelezték, hogy ők nem tudják másét, csak is kizárólag a sajátjukat támogatni. Megoldható lenne esetleg, hogy mindenki tudja mindenkijét, vagy legalább a tesvérisége tagjaiét támogatni?
 

DeletedUser4281

Vendég
Szia!
Ez a funkció mobilon még nem elérhető, már többször lett kérve, reméljük előbb-utóbb bekerül. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ősi csodák kutatásánál rendszeresen segítek másoknak, többeknek. Amikor fejlesztésre kerül sor, kapom a jutalmat, de nem tudom, kinek sikerült fejlesztenie az építményét. Jó lenne tudni, kinek a segítése nyomán kapom az ajándékot. Megoldható lenne?

Tisztelettel:

Bildiko
Szerintem jó ötlet! Szintén örülnék neki, ha én is tudhatnám kitől érkezett meg a jutalom láda! :)
 

Jenky

Tag
Ősi csodák kutatásánál rendszeresen segítek másoknak, többeknek. Amikor fejlesztésre kerül sor, kapom a jutalmat, de nem tudom, kinek sikerült fejlesztenie az építményét. Jó lenne tudni, kinek a segítése nyomán kapom az ajándékot. Megoldható lenne?

Tisztelettel:

Bildiko
Évvel a dologgal én is így vagyok
 

DeletedUser5383

Vendég
sziasztok tudjétok nem vagyok szenilis . akiknek teszek az ősi csodába tp-t ,azokat a játékosokat jegyzem . és folyamatosan látogatom . a kapott jutalmak : köztük a rúna . abból már következtetni lehet kitől kaptam .
 

Calyr

Veterán
sziasztok tudjétok nem vagyok szenilis . akiknek teszek az ősi csodába tp-t ,azokat a játékosokat jegyzem . és folyamatosan látogatom . a kapott jutalmak : köztük a rúna . abból már következtetni lehet kitől kaptam .
Gondolom ha ez egyszerre sok tucatnyi/százas nagyságrendű játékos, akkor is megy fejből... Nem az a kérdés, hogy aki így csinál, az ne vezetné magának valahogy (olyan excelek mennek erre, hogy az már adatbázis építés), hanem az, hogy ha lenne ilyen funkció, akkor azzal mennyi idő spórolható meg (amit értelmesebb játékkal is el lehetne tölteni).
 

DeletedUser5383

Vendég
Gondolom ha ez egyszerre sok tucatnyi/százas nagyságrendű játékos, akkor is megy fejből... Nem az a kérdés, hogy aki így csinál, az ne vezetné magának valahogy (olyan excelek mennek erre, hogy az már adatbázis építés), hanem az, hogy ha lenne ilyen funkció, akkor azzal mennyi idő spórolható meg (amit értelmesebb játékkal is el lehetne tölteni).
szia majdnem talált . papír ceruza játszom . pár hónapja nem . visszafog a rengeteg inaktív játékos a felderített területemen . és a folyamatosan lecserélósdő kezdő játékosok . a tündérek fejezetben járok a vége feléé és még mindég a törpös napi feadatokkal foglakozom erre tudsz varni gombot ? nekem most per pillanat rengeteg árú kellene .
 

DeletedUser5383

Vendég
Ha már új fejezetben jársz, akkor el tudod utasítani az előző fejezet bármelyik küldetését.
!!!figyelem L betü hiány !!! köszi az infőt . de ez nem odja meg az inaktív és a ecseréődő kezdő játékos probémát . rengeteg befejezeten tartományom van miattuk , jó van köztuk oyan ami emberkereskedelem (ork) nekem fa és vas kristáy és papír kellene rengeteg . ezeket kell feépítenem maxra . már írtam miyen nehezen tudok kereskedni aránytalanu magas ár kerszt árú . és +50% amit én teszek ki azt viszik csak sokat kel várni rá .
 

WarriorKingu

Erős harcos
Üdv! Nem tudom volt-e már szó róla, sajnos nem találtam vonatkozó írást.
Az ősi csodák támogatása esetén a gépről játszók tudják egymásét támogatni, azonban a mobilosok közül a tesvériségemben többen jelezték, hogy ők nem tudják másét, csak is kizárólag a sajátjukat támogatni. Megoldható lenne esetleg, hogy mindenki tudja mindenkijét, vagy legalább a tesvérisége tagjaiét támogatni?

Kedves Fejlesztők, Illetékesek!

Mobilról játszom főleg és nagyon szeretném én is, ha elérhetővé válna mások csodáinak támogatása a telefonos applikációkból is (Ios-t használok) minèl előbb. Köszönöm szépen!
 
Fent