• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Stigaly

    Kibeszélő Az Öröm Szezonja

    Na ezért (is) érdemes tolni a bajnokit. 11 bűbáj fel sem tűnik, ha eltűnik a raktárból.
  2. Stigaly

    Kibeszélő A zene ereje

    Nem is igazán értem ezt a vitacunamit, ami itt folyik. Túl vagyok az utolsó fajon... Úgy, hogy nem vagyok, és soha nem is leszek top 10-es, de még top 50-es játékos sem. A ranglista szám számomra csupán egy adat, ami semmi pluszt nem ad a városomnak, vagy nekem. Viszont lent van egy csomó...
  3. Stigaly

    2022 Elvenar receptverseny

    Megérkezett a várva várt jutalom kötényke. Kedvenc főkóstoló kiskuktám le is csapott rá. Mostmár csupán főzni, sütni, habarni, keverni kavarni kell benne.
  4. Stigaly

    2022 Elvenar receptverseny

  5. Stigaly

    Ticsi66 vígyázzatok vele !

    Szia Bett. Amit most írni fogok, azt kérlek ne tekintsd támadásnak...nem az a célom vele. Csupán a gondolataimat, érzéseimet osztom meg veled a posztoddal kapcsolatban. Egyszerű mezei, tenyeres-talpas játékosként én úgy érzem, hogyha van egy főmágus, aki ír nekem egy levelet, ami kulturált...
  6. Stigaly

    2022 Elvenar receptverseny

    Nagyon nagyon nagyon szuper étkeket főztetek ki . Lesz néhány recept, amit tutira ki fogok próbálni. Kaptam Tőletek néhány remek ötletet. Köszönöm És nagy gratula minden nyertesnek.
  7. Stigaly

    Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket! :)

    Igen.... én is boldog lennék egy hasonló ajánlat láttán....
  8. Stigaly

    2022 Elvenar receptverseny

    ÉHES STIGI AJÁNDÉKA Történt egyszer, réges régen, Hegyes-völgyes dombvidéken, Hogy Stigaly, a kis ork gyerek, Rettentően megéhezett. Fordult jobbra, nézett balra, Kínját sírta négy égtájra.. Hordó hasát jajj, mi lelte? Leapadt, nincs semmi benne... Gondolt aztán ő egy nagyot: "Na! Mostmán én...
  9. Stigaly

    Továbbítva Bűbájraktár bővítés

    Támogatom. Hasznos újítás lehetne.
  10. Stigaly

    Kereskedelem

    Az elsüllyedt világok.... Gyermekkorom kedvenc meséje... Korhatár nélküli besorolással adta le annó az M1, az M2, sőt, még ha jól emlékszem, a Minimaxon is futott....Popocici, aki az akkori, (és a mai) női ideálok ellentéte volt mind külső megjelenésében, mind jellemében, a kalózok seregét...
  11. Stigaly

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Kedves Tyuri, Tyuri66, Tyuri1966…! Nem támogatom az ötletet.
  12. Stigaly

    Kibeszélő Ködös Erdő

    A hamvas főnix etetésének hatása a teljesített event feladat után járó fizető eszköz 2%-a a kerekítés szabályai szerint egész számra kerekítve a feladat elvégzése után a fizető eszközzel egybevonva. Pl.: Én a következő feladat után 58 tököt kapnák, ha nem lenne etetve a főnixem. Így +2=60 tök...
  13. Stigaly

    2021 Szerencse épületek

    Nagy gratuláció a nyerteseknek.
  14. Stigaly

    2021 Szerencse épületek

    Sziasztok. Család, szeretet, boldogság, ünnep, játékosság (Elvenar). És ezek a számomra legfontosabb értékek egybegyúrva, és képileg ábrázolva: RAGYOGÓ APAFA. További derűs játékot:Stigaly
  15. Stigaly

    2021 Mire gondoltunk?

    Gratulálok minden szerencsés játékosnak.☺️
  16. Stigaly

    2021 Mire gondoltunk?

    ELVENÁRI KERESKEDELMI KÖZPONT.
  17. Stigaly

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Calyr Ha a kérdésre sértés a válasz... Ha eléd idegen szavakat hánynak... Ha beléd mar egy mortal vombat... Te mit válaszolsz? Mond csak? Csupán csak annyit: Sajnállak, mert nem tudsz derűt adni... Sajnállak, mert másokra tudsz fújni... Sajnállak, mert lelked nem érzi át Közös játékunknak...
  18. Stigaly

    Kibeszélő Bajnokság változások

    "A stílus maga az ember" (Georges-Louis de Buffon)
  19. Stigaly

    2020 Varázslatos ajándék

    Kedves Játékos társaim, ítészeim! Hálás szívvel köszönöm Nektek a számomra pozitív végkimenetelű bírálatotokat. Boldog vagyok, hogy a munkám gyümölcse elnyerte a tetszéseteket. Bár be kell vallanom, komoly kétségek gyötörtek, a sikerem esetleges elérésének kapcsán, hiszem zseniális, csodálatra...
Fent