• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Deathfolk

    Ősi csodák új rendszere

    Gondolom az volt a cél hogy ne legyenek ilyen fegyvertár városok... nekem "csak" mínusz 550k a kulti :D Bár kisebb is a városom, még ha el is rakom a fele fegyvertárat az se megoldás, nincsenek igazán jó kultúra épületek, nem tudom pótolni, vagy tényleg a város felét kultival kéne tele rakni? És...
  2. Deathfolk

    Ősi csodák új rendszere

    Á ezt észre se vettem, meg itt nekem lefele kell görgetni és csak akkor lasztik. De valószínűleg ez lesz az, de így se tudom kiszámolni, mert nem azt adja ha vissza számolom mint amit a bétán ír a csoda, na mind1...
  3. Deathfolk

    Ősi csodák új rendszere

    Mi az a főépület ranglista pont? :) Szóval hogy tudom kiszámolni a városomra vetítve mennyit adna a 30-as Trón? Néztem a béta városomba is a trónt (nincs megépítve) csak a leírást néztem de nem jövők rá hogy számolóik ki az adott kultúra. Kíváncsi lennék mennyit kapnék vele , mert ha sokat...
  4. Deathfolk

    Ősi csodák új rendszere

    Jönnek a rendes szerverekre is ezek a .... változások... "Az EN szervereken január 16-tól, az összes többi szerveren január 18-tól lesz elérhető. Mobilon ugyanezen a héten lesz elérhető az új verzió."
  5. Deathfolk

    Ősi csodák új rendszere

    Én azt látom hogy motiválni próbálják a régi játékosokat hogy hagyják abba a játékot... A rendes varosom a bétás változtatásokkal kiszámolva mínusz 1,6 millió kultúrába lesz... és még a gyémántos kultúra épületek közt sincs semmi értelmes, bonthatom le a fél várost, fele vagy még kevesebb...
  6. Deathfolk

    XXI. fejezet

    Ez engem is érdekelne. Nagyon itt lenne már az ideje! Sőt jöhetne 2 új fejezet is egyszerre ha már ennyit kell várni... :)
  7. Deathfolk

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ennek a csodának semmi értelmét nem látom, ha csak nem valami nagyon jó másik bonusza is lesz, bár akkor meg idegesíteni fog, hogy az 1ik bonusz jó a másik meg hülyeség (ilyen csodákat nem szívesen rakok le) Ennek a csodának a játék elején lenne értelme mikor még kevés a bűbáj! De a játék végén...
  8. Deathfolk

    Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

    Ha ráviszed az egeret a földgömbre de nem kattintasz rá, akkor azonnal kiírja hogy ha van folyamatban felderítés, hány óra van hátra, vagy pedig azt hogy "Nincs folyamatban felderítés" Szóval nem kell belépni a világtérképre, így is meglehet nézni, bár tény vizuálisan Pc-n nem látni, csak...
  9. Deathfolk

    Végtelenség tornya

    1 hete próbálok ide írni... 3x neki is álltam, de aztán az elküldés előtti visszaolvasásnál inkább kitöröltem az egészet, nehogy banolva legyen az 5 éves akuntom... :D De egyszerűen normális hangvételbe nehéz megfogalmaznom a gondolataimat erről a bicskanyitogató módosításról, egyszerűen...
  10. Deathfolk

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Hát ez tényleg nem túl jó, rég volt már, sokkal jóbbra emlékeztem :) ez a 25 gyémánt nem sok...
  11. Deathfolk

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Sajnos pontosan ez a helyzet... Vagyis a kicsiknek még jok ezek az eventek, nekik 1-1 épület ami lakost vagy kultúrát ad, segítség lehet, anno nekem is az volt, de a nagy városoknak ezek a nyeremények semmit nem érnek, a 75%-os áldás jól hangzik de igazából az se ér kb semmit, eleve ez a áldás...
  12. Deathfolk

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Én bőven az arany ligába vagyok, 257 ponttal, és 1 gyémántot se költöttem! Van még 58 csacsim és 1 napi feladat még hátra van, kis szerencsével meglesz a 260 pont ami a teljes szett, de arany liga miatt amúgy is meglesz :) Viszont engem egyáltalán nem érdekel a szett, nem fogom kitenni, szóval...
  13. Deathfolk

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Vissza olvastam látom hogy ebbe ti nem tudtok beleszólni, de gondoltam azért jelzem hogy én se kaptam meg az e-mailt, pedig az elmúlt 4,5 évbe mindig jött! Ráadásul most különösen idegesítő, mert jelenleg pont az ezüst liga határán vagyok, tapasztalataim alapján zárásig még kb 1-3 ponttal...
  14. Deathfolk

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Megnézve mind a 2 városodat a megoldás egyszerű, látom van mind a 2be vörös panda, és mind a 2 etetve van, de Arendyllen 10es szintű a másik pedig csak 9es, 10 es szinten +3 vízióport kapsz a barkácsolásokért, 9es szinten viszont csak +1et, ezért van a 2 pont különbség!
  15. Deathfolk

    Nincs tervben Piac - inkorrekt ajánlatok visszaszorítása + kiskapu

    Az árú csoportok T1, T2, T3 közt 1,5x szorzó van, Vagyis pl 100 varázsporért eleve 2 csillaggal is 150 tekercs jár, ez a 1:1 es arány ha T3 at vált valaki T2-re. Ugyanez T2-ről T1-re, szóval pl 100 tekercsért 150 acél az alap. De ami a képen van az T3-ról T1-re, az 2 váltás, vagyis 300 varázspor...
  16. Deathfolk

    Már felvetett Piac - Inkorrekt ajánlatok legálisan

    Nagyon jól látod, pontosan ez a probléma, semmi több! A piac akár tökéletes is lehetne, ez csak rajtunk játékosokon múlik, teljesen felesleges tovább szabályozni és túlbonyolítani, + kutatásokat meg aztán pláne hülyeség a piac miatt behozni, megint lehetne visszamenőleg tp-ket berakni...
  17. Deathfolk

    Kibeszélő Az Üst

    Igen ez így van, ezt ki is felejtettem az irományomból de igen, a jelzett %-os érték az csak a "lehetséges" maximum! Szóval ha valaki fel is fejleszti 100-as szintre valamelyik hatást akkor is lehet, hogy csak a felét kapja, vagy a harmadát, nem tudom mi a minimum amit adhat, (valaki esetleg...
  18. Deathfolk

    Kibeszélő Az Üst

    2. rész! A főzés rendszere se tetszik, órákig próbálgattam különféle hozzávalókkal hogy lehetne valahogy célirányosabban főzni, bár eleve úgy kellett volna ezt létrehozni hogy fixen kiválasztható mit is akarunk csinálni, nem pedig ilyen véletlen szerűen, így alapból már a főzésnél számomra...
  19. Deathfolk

    Kibeszélő Az Üst

    Pár napja röviden leírtam hogy 1 nagy hülyeség ez a üst! Most végre van időm bővebben kifejteni hogy miért is gondolom így. Teljesen más témával kezdem de a véleményem megértéséhez ezt is le kell írnom. A játékba van 1 titkos nehezítő képlet amivel büntetik a nagy játékosokat! :( Sok éve kérjük...
  20. Deathfolk

    Kibeszélő Az Üst

    Sziasztok. Röviden az üstről. Szerintem a 30Tp-t se érte meg feláldozni az aktiválásához, 5 év alatt a legfeleslegesebb fejlesztés, 1 hatalmas átverés az egész! Igazából csak arra jó hogy elvegyék a régi játékosok felhalmozott készleteit, és esetleg pár játékostól akik annyira nem látják át a...
Fent