• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Calyr

    Továbbítva Aranyfőnix hatásának kijelzése eltér pc-n és mobilon

    A szokásos tesco minőségű fordításról van szó. Ilyen az, amikor a fordítónak se az angol nem megy, se a magyar, de cserébe legalább fogalma sincs a játékról. :D A "+300 % Kisállatok hatása" az értelem világában valójában "+300 % Kisállat eledel hatás" akarna lenni (ami így egyes számban már...
  2. Calyr

    Csevejgő-Teaház

    Nekem szokott feldobni néha. Szerintem az a kulcsa, hogy nagy recept számmal kell dolgozni, pörgetni gyémánttal vagy frissességitalával, és akkor nagyobb eséllyel bejön.
  3. Calyr

    hírek a DiscordróL

    Jól látható a középkoi hozzáállás: megemelik a tizedet negyedre, ami példátlanul brutális sáp, és játékosként még el is kellene hinnünk, hogy mindez a mi érdekünkben történt... Ez konkrétan a fejlesztők dilettanizmusának és lustaságának diadala. Még véletlenül sem arra helyezik a hangsúlyt, hogy...
  4. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Ez egy fogós kérdés. Az Enar mana termelése elég extra lett - egy nagy városnál már első szinten adhat 200 manát bajnoki pontonként, az 5000 bajnoki ponttal 1 milla mana. Ugyanez maxos csodával 10 milla mana. Ha 10ezer a bajnoki pont, az 20 milla mana, ha extra bajnoki teljesítmény van (mondjuk...
  5. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Azzal egyetértek, hogy aki költ, az jusson előnyhöz, az teljesen rendben van, azért fizet. De a pusholók közül azok a legdurvábbak, akik költenek is sokat, meg csalnak is... :(
  6. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Nem a bűbájtöredék lesz a legnagyobb fékező erő, hanem a királyi restauráció. Az minden ötödik csodaszinten, a rúnakörösnél van, de ötösével nő - azaz egy csoda maxolásához kell belőle 141 db. Az meg ritka extra degecz húzás volt a kicsiknek, hogy már az első csodaszinthez is kell belőle egy...
  7. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    A főépület ranglista pont (ami a jelenlegi maxis, 47. szintűnél 238ezer) század részét kell megszorozni az összesített csodaszinttel és még a trón csoda bónuszával (ami maxos trónnál 1.2).
  8. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Köszi Putyika, így már értem, hol értette félre és mit hagytam ki. :) Kira: Ha a kiképzési osztagméreted 150ezer, amelyben 100ezer a Gombák Szentélye miatti fegyvertár bónusz (és csakis a csoda miatti bónusz), akkor arra az SS 46 %+barna maci 50 % bónusz 96ezer +egység. Az első begyűjtést jól...
  9. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Ari, hogy próbálsz kijavítani, de amit írtál, nem helytálló. :) Teljesen összekeversz dolgokat. Az SS csoda és a barna maci nem hat a kiképzési osztagméretre, ebben teljesen igazad van - de ilyet nem is írtam. Nézz utána, mit jelent a begyűjtési bónusz (régebben így hívták, most a játékban...
  10. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Ezek jó érvek. :) Én úgy értettem a SAL csoda értelmét, hogy anélkül is bőven meg lehetett lenni, azaz nem volt nélkülözhetetlen. Tény, hogy az utolsó pár fejezethez sok mana kellett, de nekem nem volt lenn ez a csodám (vagy csak letettem egyesre), és a mana így sem jelentett gondot. Többen pont...
  11. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Ami még jelentősen plusszolódik, az a ranglisás pontos csodák. A maxos Magasságosok Trónja nálam most az 1000+ össz csodaszinttel 170E pontot ad. Az új számítás szerint ez nekem majdnem hárommillió ranglista pontot érhet. A Toronykönyvár és Bajnoksági Aréna ládák utáni ranglista pont bónuszolása...
  12. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Amit egyébként én a legjobban nem értek ebben az egészben, az az opcionális osztagméretekkel történő bohóckodások újabb és újabb köre. Valamelyik szerencsétlen anno kitalálta, hogy pár osztagméret kikutatás legyen opcionális. Top playerek meg rájöttek, hogy azt nem túl okos húzás kikutatni, mert...
  13. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Ebben a témában erősen túlfeszítené a fórum szabályait az egyenes beszéd, ezért ehelyett erre én csak annyit mondanék, van valami mélységesen groteszk abban, hogy a szvasztika ősi jelét mélységesen megcsúfoló nép fejlesztői egy másik, a szóbeszéd szerint egy bizonyos üzleti hozzáállásáról...
  14. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    A másik ilyen alaposan felplusszolt csoda a Sötét Anyag Labirintusa lesz. A jelenlegi gyér mana termelése alapos turbót kap: mivel az alapanyag kapacitáshoz kötik, a korok végén járó városoknak már első szinten 13.200 mana jár 3 óránként. Maxos csodával pedig ennek a tízszerese, 132ezer mana. És...
  15. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    A kedv meghozás elsősorban az Enar Követsége csodára vonatkozhat, itt tényleg értelmesebb paramétert kapott, bár az eredetileg olyan béna volt a felderítésenkénti mana jutalommal, hogy annál bármi jobb. Az új paramétere számokkal talán egyértelműbb lesz. Első szinten a Szükséges Kultúra 0.009...
  16. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    És akkor pár gondolat melléjük. A lista elsőre igazán impozánsnak tűnik, hiszen sok dőlt betűs plusszolás mellett alig pár vastagított nyírbálás van felsorolva. Persze az ördög, mint az Innonál kb. mindig, itt is a részletekben rejlik. A változtatásokról általánosságban elmondható, hogy -...
  17. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    (folyt. köv.) Sárkány-apátság Régi: - mágus egység sebzés +40 % (30-nál megállt!) - bűbájhasználatonként mana, a befejezett tartományok 46-szorosa Új: - mágus egység sebzés +50 % - bűbájhasználatonként mana, az osztagméret 240 %-a (ez 10.700-nál 25.680 mana) Varangyok Temploma Régi: -...
  18. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Sziasztok! Azt hiszem, lehet abban valami karmikus, hogy a fórum kivezetését/a fórumozás végét én a magam részéről ilyen témával zárhatom le. Bétás infók szerint nemsokára megjelenhet a játékban az ősi csodák újrakalibrálása. Itt van a csodák listája tételesen, tényszerűen. Az adatoknál...
  19. Calyr

    Nem hiba A számokkal mindíg baj van

    Az Inno rég behozta azt a trükköt, hogy szándékosan nem egységes formátumban adják meg a termelési időket - hátha így a játékosok nem veszik észre a trükközéseket. Mindig külön figyelni kell, hogy ami oda van írva, az visszaosztva mit ad ki, mert sokszor abból lehet tudni, hogy a termelés akkor...
  20. Calyr

    Tűzfőnix

    Azaz! Konkrétan úgy volt, hogy a főnixbigyó vonal szerint x darabot lehetett szerezni (ha jól rémlik, 300-ig vagy 500-ig ment a számláló), de aki gyémivel vásárolt belőle többet, annál a nyereménylista újraindult, és újra elkölthette a tollakat, melynek végén ott figyelt az újabb főnix. Aztán ez...
Fent