• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Akcios premium epuletek?

    Sziasztok! A hirharsona szerinte 10% akcio van a premium epuletekre az epitesi menuben. Valojaban pedig nem latszik semmi. Ez a hir kacsa, vagy lemaradt a 10% az epitesi menuben? Koszi, Smithy
  2. Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Ő Basztet. :)
  3. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sárkány-apátság. Így van egy igazi sárkány a városban. :) No, hat a bónuszokat sem lehet azért hanyagolni. Szeretem, h magától jön a mana, amikor bubajozok, amit amúgy is szoktam.
  4. Fonix barkacsolasa

    Sziasztok! Van a raktaramban egy viharfonix a hobbitok fejezetebol. Azt tervezem, hogy ahhoz probalok szerezni ereklyet ebben az eventben. Most vegeztem mar az elvenariakkal, es azon gondolkodtam, hogy jo lenne egy elvenari fejezetbol. Nos a kerdesem. Ha lebontom a viharfonixet a hobbitoktol...
  5. Push értesítés megszűnt mobilon

    Platform: ios 13 Verzió: 1.93.4 Egy jó ideje nem kapok semmilyen push értesítést. Addig működött, amíg volt az a hiba, h feleslegesen kaptuk az elkészült termelésekről az értesítést... utána a javítás elnémította az értesítéseket. Utana neznetek? koszi
  6. Javítva Ősi csodák fordítási hiba (összesnél)

    Sziasztok! Amikor a felugró ablakban megnézed, hogyan jön ki egy csoda bonusz/termelése, akkor ott mindig "Ősi csodák ereje" látszodik. Ez valojaban hibas, hiszen csak annak az egy csodanak az erejet mutatja. Angol verzióban "Ancient wonder power"-nek feltüntetve, ami ugye egyes szám. Es nem is...
  7. Mobil - Epuletek szint kijelzése eltűnt

    hello, Amikor az épületre tappintasz, akkor a gombok alatt meg jelent a csillag mellett az épület szintje mobilon. Az új frissítéssel valaki ellopta, és nem látszik. (Lehet a korábban elbújt küldetés adók. ;) ) Smithy
  8. Arendyll nem elerheto

    Hello! Csal szolnek, h az Arendyll vilagba nem tudok belepni. Mi tortent? Tudok mar rola? A szerver maga elerheto, de nem valaszol HTTP vagy HTTPS keresekre.... Smithy
  9. Darakana testveriseg uj tagokat keres

    Sziasztok! Felurult nehany hely nalunk, ahova motivalt jatekosokat keresunk. A cel, hogy az uj tagokkal ujra elerjuk rendszeresen a 10 ladat a bajnokiban. A heti 3-4 pacsizas sem lenne rossz. Gyertek es gyujtsunk annyi TP aldast es tervrajzot, hogy mar nem birjuk elkoteni oket!!! :) Keresd...
Fent