• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Imre2

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    Miért tilt le egyes játékosoknál hogy TP-t tegyek a csodájába (bármelyikbe), még az üres be sem engedi. Jöjjek vissza később! üzenet van pirossal és másnap sem tudok annál betenni. Mi a baj?
  2. Imre2

    2020 Keresd a hibát!

    9 hiba van
  3. Imre2

    Kibeszélő Új verzió: 1.111

    Jobbra viszem, nekem akkor is hiányzik több épület jobboldalon. Zummolással látom csak. Én is Chromot használok. Eddig jó volt...
  4. Imre2

    Kibeszélő Új verzió: 1.111

    Én is ezt akartam kérdezni! Nagyon zavaró és átláthatatlan így!!! (Zummolással valamit javul, de így katasztrófa)
  5. Imre2

    Bevezetve Üres területek - peremvidék

    Szia! Az áthelyezés folyamatosan engedélyezve mióta játszom, de eddig még sohasem helyeztek át. Így nem látom megoldva a problémát.
  6. Imre2

    Bevezetve Üres területek - peremvidék

    AZ üres területeket nem oldja meg, lehet hogy még növeli is. Valakik mindig a perem vidéken lesznek vagy is ez a probléma folyamatosan élő.
  7. Imre2

    Továbbítva Kereskedő: Ajánlatok növekvő vagy csökkenő sorrendben...

    Akkor már szűrést is lehetne rátenni
  8. Imre2

    Nincs tervben Grafika: élet a térképen...

    Szép lenne, de szerintem is nagyon befékezné a játékot. Telon már szenvedés most is (jobb készülék kell :( ), PC is néha pörög ezerrel, pedig gamer gépem van.
  9. Imre2

    Bevezetve Üres területek - peremvidék

    Sziasztok! Többeket is érint az alábbi probléma. Arendyllben amikor játszani kezdtem még bőven voltak szomszédaim, de az utóbbi hónapokban ez jelentősen megváltozott. A felfedezett területek kb. fele üres, amik meglátogatása Arany jutalmat ad. A területem többi részén vagy inaktív vagy kicsi...
  10. Imre2

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Megfejtés: Bastet a macskaszerű isten,
  11. Imre2

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Kedvenc épület: Varázsakadémia Bűbáj termelési lehetőség és főleg a barkácsolás ami egy ragyogó ötlet alapján megvalósult fejlesztés eredménye. Így a felesleges épületekből, töredékekből, szilánkokból más hasznos tárgyat lehet létrehozni. Ez a lehetőség több értelmet adott a Bajnokságoknak is...
  12. Imre2

    2020 Február: lottó

    3, 12, 18, 19, 23,
  13. Imre2

    2020 Február: lottó

    11, 13, 22, 25, 29,
  14. Imre2

    2020 Február: lottó

    2, 8, 16, 28, 30,
  15. Imre2

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Kösz
  16. Imre2

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Sziasztok! Kész vagyok a 86 feladattal, de nincs új! Itt a vége??? Pedig még 10 nap vissza van.
Fent