• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Klarao

    Szerver hiba

    Sziasztok. Segítséget kérek egy tagunk nem tud már napok óta belépni, mert szerver hibát ír ki neki a gép. Laptopról játszik. Én javasoltam, hogy telefonon távolítsa el az alkalmazást és telepítse újra, de nem megy neki. Tudnátok egy linket küldeni, ahonnan laptopra le tudja tölteni a játékot...
  2. Klarao

    Egy korty tisztaság

    Sziasztok. Segitsetek kérlek. Nyertem egy korty tisztaságot, csak azt nemm udom hol jelenik meg és mire jó. Köszönöm
  3. Klarao

    Tanacsterem kapcsolata

    Sziasztok. A tanácsterem és a gyár közé milyen útkapcsolat kell? Nem építi, pedig a kutatásnál csak a tanácsteremhez kellene kapcsolódnia. Köszönóm.
  4. Klarao

    Bajnokságok

    Szeretném megtudni, hogy miért ritka az elixir bajnokság? A katalizator barkácsolásához kellene. A tartományoknal is alig lehet találni. Köszi a választ, klarao
  5. Klarao

    Átlépés

    Sziasztok. Kérdésem: ha valaki egy másik testvériségbe át akar menni, kapott meghívót át tud menni rögtön, vagy várnia kell.? Köszi a választ.
  6. Klarao

    Testvérek aktivitása

    Sziasztok. Arra a linkre lenne szükségem, ahol meg tudom nézni a jatékosok aktivitását, teljesítményét. Köszönöm
  7. Klarao

    Látogatások

    Sziasztok. Az a kérdésem, hogy van olyan gép, ami nem engedi a látogatásokat? Köszönöm a választ.
  8. Klarao

    Levendula-vidéke tagokat keres.

    Aktív játékosokat várunk, nem baj, ha kezdő vagy. Örülnénk a kristály bónusznak.Jó közösség, segítő csapat vár. Keresd Klarao-t, vagy kisgedrát.
Fent