• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Látogatások

Klarao

Tag
Sziasztok. Az a kérdésem, hogy van olyan gép, ami nem engedi a látogatásokat? Köszönöm a választ.
 

Erandyll

Felderítő
Szia
Minden olyan pl: Laptop,Tablet,vagy Okostelefon engedi a látogatást,amire le van töltve a játék.
Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy a különböző böngészőkben más sebességgel tölthet be a játék.
Illetve azt is, hogy a Flash Player verziója is befolyással van rá.
Ha nem tölt be az oldal, akkor lehet, hogy meg kellene nézni még a webhelybeállításokat, mert lehet, hogy a flash player le van tiltva (jártam már hasonlóan).
 

Erica

Veterán
Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy a különböző böngészőkben más sebességgel tölthet be a játék.
Illetve azt is, hogy a Flash Player verziója is befolyással van rá.
Ha nem tölt be az oldal, akkor lehet, hogy meg kellene nézni még a webhelybeállításokat, mert lehet, hogy a flash player le van tiltva (jártam már hasonlóan).
Igen,lehetséges,de tavaly év vége felé teljesen megszűnt a Flash Player támogatása egyes böngészőkben.
2019. szeptember: A Mozilla kihozza a Firefox böngésző 69-es verzióját, ami már nem támogatja a Flash Playert. 2020 elejétől már manuálisan sem lehet majd a Flash Playert aktiválni a Firefoxban.
2020. december: A Google is bejelentette, hogy a Chrome nevű böngészőjének 87. verziójától már nem lesz támogatott a Flash Player.
2020 vége: Az Adobe teljesen leállítja a Flash Player támogatását. Ezzel a Flash Player véglegesen megszűnik létezni.
A Beállításoknál meg kellene próbálni a HTML5 klienset aktiválni.Lehet a böngészőjét jobban támogatná.(ez is egy opció)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5383

Vendég
én megütve , a HTML5-re akalmatlan a gépem . HTML5-el ollyan llassú és pixel hibás hogy az már fájdalmas
 

Erandyll

Felderítő
Én jelenleg felváltva Chrome és Opera böngészőket használok, ha gépen vagyok. De ha csak tehetem, akkor mobilon vagyok :)
 

Rikari

Veterán
Én Chrome és Firefox böngészőket használok minden eszközön (PC-Tablet-Telefon-LapTop). A legtöbbet asztali gépen játszom, szeretem nagyban látni mit csinálok és itt minden funkció elérhető. A látogatásokat Tabletről nyomom le, mert azon sokkal gyorsabb vagyok. Telefonról csak akkor játszom, ha olyan helyen vagyok ahol sokat kell várnom és üresjáratban vagyok. Arra mindig oda kell figyelni hogy a játék és a böngészők is a legfrissebb verzióban fussanak, akkor nem lesz gond a betöltéssel, megjelenítéssel egy erre alkalmas készüléknél.
 

Erandyll

Felderítő
Én Chrome és Firefox böngészőket használok minden eszközön (PC-Tablet-Telefon-LapTop). A legtöbbet asztali gépen játszom, szeretem nagyban látni mit csinálok és itt minden funkció elérhető. A látogatásokat Tabletről nyomom le, mert azon sokkal gyorsabb vagyok. Telefonról csak akkor játszom, ha olyan helyen vagyok ahol sokat kell várnom és üresjáratban vagyok. Arra mindig oda kell figyelni hogy a játék és a böngészők is a legfrissebb verzióban fussanak, akkor nem lesz gond a betöltéssel, megjelenítéssel egy erre alkalmas készüléknél.
A szomszédi pacsikat telefonon intézem, mert jóval gyorsabb, mintha laptopon csinálnám. Tény azonban, hogy egy nagy monitoron sokkal jobban átjön az elvenari világérzés ;)
 

GreenKnight

Veterán
2020. december: A Google is bejelentette, hogy a Chrome nevű böngészőjének 87. verziójától már nem lesz támogatott a Flash Player.
2020 vége: Az Adobe teljesen leállítja a Flash Player támogatását. Ezzel a Flash Player véglegesen megszűnik létezni.
Ezek jóslások? :D Esetleg tiéd a Google és az Adobe cég is? :D :D :D
Nem mellesleg 2020. első negyedévén túl vagyunk (tehát szerintem 2020. eleje elmúlt) és nálam a Firefoxban még simán aktiválható kézzel a Flash. Ha esetleg érdekesek a verziószámok is, akkor Firefox 74.0.1 (64 bites) és Flash Player 34.0.0.344 (64 bites). Tudtommal mindenből a legfissebb.
 

Deleted User - 242797

Vendég
A szövetség tagjaival igen, de laptopon a normál szomszédoknál ha pacsizni akarok, engem bevisz a városukba, és ezt nem szeretném kb. százszor eljátszani

Én a szomszédokkal is tudok gyors pacsizni. :D Ezért írtam amit írtam.
 

Deleted User - 242797

Vendég
De jó Neked, lehet csak én vagyok a béna laptopon. Majd körbejárom a témát

Ne a térképen pacsizz. Ha rákattintasz az értesítések ikonra utána ugyan úgy működik mint a testvériségen belül.Ott ráadásul mindenkivel tudsz pacsizni aki téged is látogat persze.
 

Erandyll

Felderítő
Ne a térképen pacsizz. Ha rákattintasz az értesítések ikonra utána ugyan úgy működik mint a testvériségen belül.Ott ráadásul mindenkivel tudsz pacsizni aki téged is látogat persze.
Egy a problémám ezzel. Az értesítések fül limitált. Tehát ott csak akik viszont pacsiznak, azok szerepelnek. Én viszont általában az összes szomszédomat, aki fel van fedve a térképen, lepacsizom. Most van 287 teljesített tartományom, ez nem tudom mennyi szomszédot ad, de 100-150 között valahogy, emiatt telefonon a térképen pacsizok ;) De köszi a tippet :)
 

Redblond 2

Újonc
Ezek jóslások? :D Esetleg tiéd a Google és az Adobe cég is? :D :D :D
Nem mellesleg 2020. első negyedévén túl vagyunk (tehát szerintem 2020. eleje elmúlt) és nálam a Firefoxban még simán aktiválható kézzel a Flash. Ha esetleg érdekesek a verziószámok is, akkor Firefox 74.0.1 (64 bites) és Flash Player 34.0.0.344 (64 bites). Tudtommal mindenből a legfissebb.
Én is pc.n játszom Firefox.al nekem is tökéletesen műxik az Flash..
 

Tejinashi

Erős harcos
Igen,lehetséges,de tavaly év vége felé teljesen megszűnt a Flash Player támogatása egyes böngészőkben.
2019. szeptember: A Mozilla kihozza a Firefox böngésző 69-es verzióját, ami már nem támogatja a Flash Playert. 2020 elejétől már manuálisan sem lehet majd a Flash Playert aktiválni a Firefoxban.
2020. december: A Google is bejelentette, hogy a Chrome nevű böngészőjének 87. verziójától már nem lesz támogatott a Flash Player.
2020 vége: Az Adobe teljesen leállítja a Flash Player támogatását. Ezzel a Flash Player véglegesen megszűnik létezni.
A Beállításoknál meg kellene próbálni a HTML5 klienset aktiválni.Lehet a böngészőjét jobban támogatná.(ez is egy opció)
Én Chrome-ot használok és simán betölti a Flash Playert. Szerintem nem olyan egyszerű egy ilyen programot kivezetni, ugyanis iszonyatos mennyiségű játékprogram függ tőle és nem fogják tudni megszüntetni. Sok ilyen volt már a világtörténelemben, hogy látszólag megszűnt a fejlesztése és aztán kényszerűségből muszáj volt megtartani. Én például még mindig Winampot használok a zenehallgatásra, mert annál jobbat nem találtam és annak is már sok éve hogy leálltak a fejlesztésével, ennek ellenére időnként mégis kiadtak új verziót belőle. Egy ilyen "világprogramot", mint a flash player, nem egyszerű megszüntetni.
 

Klarao

Tag
Sziasztok. Egy újabb kerdésem van. Ha valaki kilép egy testvériségből, kap meghívót a másiktól , azonnal át tud lépni, vagy várnia kell?
 
Fent