• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. doriath

    Csevejgő-Teaház

    Sziasztok, ha már a VT-ról volt szó, arra van valami menetrend, vagy múltbéli lista, hogy milyen időszakonként cserélődnek a megnyerhető adott eseményhez kapcsolódó fejleszthető épület tokenek. Valahonnan 6 hét rémlik. De ez most valójában így van, vagy én érzem úgy, hogy egy ideje nem változott...
  2. doriath

    Továbbítva Főgombász neve és a jószomszédi iszony :)

    Sziasztok a mobilon és böngészőben is ott a hiba, észrevettem két szövegezési hibát: 1. Brutemail vagy Bruitemail? 2. A jószomszéság világítótornyánál, az Épít fülön, mind a szövegre, mind pedig a mana ikonra kattintva el van írva a nyersanyagok szövegezése. Üdv d.
  3. doriath

    Kibeszélő Az Üst

    Olvasgatom az oknyomozó hozzászólásokat. Most komolyan, ér ez ennyit, hogy mindenkit idegállapotba tesz a béta óta, de semmilyen érdemi változás nem történik. Én nem foglalkozok vele, ott a fül az akadémián dísznek, nekem ennyi pont elég és elég is volt/lesz egy ideig ebből a félresiklott nyú...
  4. doriath

    Kibeszélő Az Üst

    Az utóbbi idők olyan fejlesztése, ami a legtöbb ellenszenvet váltotta ki a játékosok köréhen worldwide. Ha ez szándékos volt az Inno részéről jól sikerült, ha nem, akkor talán végre sikerül belőle tanulni, de a múlt eseményeit figyelembe véve, nem fognak. Lett volna annyi más dolog, de hát ha...
  5. doriath

    Nincs tervben Gyémántos épületek eladása Királyi Restaurációért

    Teljes mértékben támogatom!
  6. doriath

    Már felvetett Piaci értesítések áthelyezése a Kereskedő ablakba

    Nagyon jó meglátás, hogy a kereskedelmi piac értesítései ne kavarodjanak bele a napi értesítések listába. Én támogatom!
  7. doriath

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    Ma megérkezett! Köszönöm még 1x
  8. doriath

    Rálátás fejlesztése

    CTRL +/- vagy egérgörgő kombó?
  9. doriath

    Nincs tervben A párhuzamos termelésnél ne csak az azonos szintű manufaktúrák induljanak el

    Igen, de ha van pl 4 db manufaktúrád - nálam pl 27-28-29-31 szintű a varázspor, akkor mindet külön-külön kell indítani, én se értem... Ez egy jó módosítási 5let, mindenképpen támogatom!
  10. doriath

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Rikari-nak igaza van, azért van a fórum, hogy meg lehessen beszélni a dolgokat. Sokan fejlesztőknek képzelik magukat, ezt engedd el. 5letek mindig kellenek, mert mindenkinek más a problémája és lehetősége a városával, nem egy megoldás létezik, mert akkor minden város egyforma lenne és akkor mi...
  11. doriath

    Már felvetett Kisállateledel termelés

    Mindenképpen támogatom, ezt is és az épület teleportálási bűbáj valamilyen formájában történő termelésének vagy más, az eddigieken túl más módon történő megszerezhetőségét.
  12. doriath

    Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

    Ohh, köszi. Nem találtam.
  13. doriath

    Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

    Sziasztok, ezt ma vettem észre, lehet nem hiba, csak nem tudom mit jelöl a "b" betű a mennyiségek után?
  14. doriath

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    KARÁCSONYI MEGLEPETÉS
  15. doriath

    Teleportálás bűbáj

    Köszönöm a válaszodat, én is nagyon várom, hogy történik valami ezen a téren, addig is álmodik a nyomor XD
  16. doriath

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Akkor Linux alá egy virtual win10-11, aztán arra mehet a virtual android környezet vagy bármi más :)
  17. doriath

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Nem látunk bele a programkódba, de olyan figyelés van benne esetleg, hogy pl 3 havonta 1x belépő játékost nem mozgattok át, pl én ilyen szomszédot kaptam, jött velem az új helyre, csak most közelebb van :) Feltételezem a célja az az egésznek, hogy az aktív játékosok minél közelebb és a térkép...
  18. doriath

    Teleportálás bűbáj

    Sziasztok, kérdezném a vezetőséget, hogy nincs-e tervben, hogy az épületek teleportálás bűbáj a jövőben más formában is megszerezhetővé válna, mint a torony 3 szintjének első kapuőrző szellem legyőzése - és persze itt is random droprate. Egyenlőre nem akarok az Ötletek és javaslatok topicba erre...
  19. doriath

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Szerintem megoldás lehetne, ha 1. A holdkőtár és hozzá kapcsolódó épületeket áttennétek barkácsolásba 2. Mikor lesz az már, hogy a többi épületet, nekem is van sok 7-8-as, de nem tudom 10-esre felhúzni, mert nincs ereklyém. Vagy valami ereklyecserélgetés, vagy akkor olyan ereklye legyen, ami...
  20. doriath

    Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

    Mindent megcsináltam, ami csak lehetett. Azért az elég gáz hogy vegyek az elején kpért egy épületet. Soha nem vettem meg, XVI ban vagyok. De ez az event 2 év után is vért kíván. Nagy unfair volt az egész. Kb másfélre voltam az utolsó tokentől. Várjuk a TKt majd ott beadjátok ugye, hadd csorgassa...
Fent