• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. kaliban

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ
  2. kaliban

    Továbbítva Csoportos termelés indítása

    Sziasztok! Már azt hittem elhalt a kezdeményezésem, de látom most új támogatókat kaptam. :-) Természetesen én is a Támogatásra szavaztam.
  3. kaliban

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Ugye csak vicceltél? :mad:
  4. kaliban

    Továbbítva Csoportos termelés indítása

    Sziasztok! Nekem nagyon bejött az a fejlesztés, hogy a műhelyeknél csoportosan is el lehet indítani a termelést. Ezt a funkciót fejleszteném még annyival, hogy ne csak az összes műhelyre lehessen indítani, hanem pld egy csúszka segítségével (mint a kaszárnyában a kiképzési mennyiség beállítása)...
  5. kaliban

    Javítva Vicces szappan Popup hiba

    Bocs, most látom hogy nem jó témához írtam. Elnézést. :(
  6. kaliban

    Javítva Vicces szappan Popup hiba

    A Fejlett kereskedő 5. szintjén a Vicces szappan popup ablakában elírás: Érző Árucikk helyett Árzó Árucikk szerepel. Üdv: Kaliban
  7. kaliban

    Kibeszélő Téli Varázs

    Én is csalódtam! Azt hogy nehezítenek a feladaton azt még megértem. De a mértéket egy kissé elszabták. Ez a szerencsejáték pedig teljes kitolás. Egyszerűen nevetséges hogy 180 feladat teljesítése (már lassan egy hete a 20 pontosokkal szívok) nem elég ahhoz, hogy 10-es szintre húzzam a...
  8. kaliban

    Kibeszélő Új verzió: 1.76 (ÁPRILIS BOLONDJA)

    Gratulálok, ez nagyon jól sikerült. Bevallom, én egész rendesen becumiztam a dolgot. A lebomló lakosságnál már az járt a fejemben, hogy abba hagyom a játékott, amikor elértem a "minden elf játékost egy fejezettel visszább teszünk a játékban" részig. Ekkor esett le tantusz. A mobilos részen...
  9. kaliban

    Kibeszélő Új verzió: 1.70

    Nagyon szépek az áldások új ikonjai, így tényleg sokkal jobban megkülönböztethetőek. Köszi.
  10. kaliban

    Kibeszélő Kihívások

    Hát nem is tudom, mennyire lesz ez jó? Kicsit számoltam: El lövök 60 bűbájt = 600 pont., a fődíjhoz akkor még kell 2900. A 15 perces termelés éri meg a legjobban 3 pont/db Van 20 műhelyem. Mivel csak esténként tudok játszani ezért 2 db 1 napos termelés 1400 pont. Még mindíg kellene 1500...
  11. kaliban

    Kibeszélő Kihívások

    Hoshi: A játékban nem hirdetitek ki az új kihívást? A fórumot kevesen olvassák. A játékban a Hírek közt viszont jelenleg nincs semmi.
  12. kaliban

    Kibeszélő Új verzió: 1.64

    Tényleg olyan :):):) és nekem sem tetszenek az új ikonok. A régiek szebbek voltak.
  13. kaliban

    Kibeszélő Új verzió: 1.63

    Nálam sincs hangja a játéknak. WinXP Firefox 52.9
  14. kaliban

    Szomszédi segítség jelzése a világtérképen

    A klán tagok látogatása a Testvériség menüből teljesen jól működik, nem kell a térképpel szöszölni. A szomszédok vissza pacsizását segítené, ha térképen szépen végig nézem a szomszédságot és ott láthatnám, hogy kinek jár még a pacsi.
  15. kaliban

    Szomszédi segítség jelzése a világtérképen

    Egy korábbi felvetés volt, hogy ha sokat kereskedsz, az elfogadott ajánlatok miatt nem biztos hogy belefér minden szomszédi segítség az értesítés ablakba. Pl. erre lenne egy jó alternatíva, ha a térképen is látszana az aranypacsi.
  16. kaliban

    Szomszédi segítség jelzése a világtérképen

    Jó lenne ha világtérképen pld. város felett (vagy a játékos neve mellett) egy arany pacsi ikon jelezné, hogy melyik szomszédnak kell még viszonoznom a támogatást. (mint az értesítéseknél). Üdv: Kaliban
  17. kaliban

    Újra "lottó"

    Márvány-Selyem-Drágakő
Fent