• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ahogy a képből is látszik, az a keresési funkció úgy hiányzik mint egy falat kenyér... Legalább annyira hasznos mint saját kategóriát kreálni a jelentések között a saját csodák befejezésének. Na nem mintha maga a jelentés létrehozása egy tátongó űrt töltött volna be... Arra viszont még mindig...
  2. peltar

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Működik az most is...
  3. peltar

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Kicsit unatkoztam, és végigszámoltam a szomszédságom. 295 élő játékosra jut 203 aranybánya. Ez 40% Vajon mennyit kell még még romlani a helyzetnek, mire a rendszer úgy dönt, talán beljebb kellene költöztessen?
  4. peltar

    Végtelenség tornya

    Azért mindig kicsit irigykedve olvasom azokat, akik itt panaszkodnak a túl sok töredékük miatt, miközben én azon gondolkozom éppen, mit is bonthatok még el, hogy tudjak barkácsolni. Szóval én kifejezetten örülök, hogy több helyen és főleg nagyobb tételben megjelentek. így az elmúlt két-három...
  5. peltar

    Kibeszélő A zene ereje

    Miért is nem gondoltam erre? Még egy hétig elvacakolni ahelyett hogy túllennék rajta egy gombnyomással... Mennyivel jobb megoldás...
  6. peltar

    Kibeszélő A zene ereje

    Valaki elárulja, mit kell tenni, hogy a B verziót válasszam? Próbáltam több böngészőt, próbáltam mobilon is, és semmi. Pontosabban mobilon egy lépéssel közelebb kerültem, ott már volt gomb, de ha rákattintottam, egy fél másodpercre felugrott egy ablak, aztán eltűnt...
  7. peltar

    Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    Nos, ha nincs válasz, az is valamilyen válasz... De azért reménykedtem valami kézzelfoghatóbban.
  8. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Azért azt nem árt pontosítani, hogy minden rúnaszilánk csak az azonos típusú csodákban működik, tehát ha pl el akarom használni a 913 Hegyi Csarnok szilánkomat, akkor vagy a csarnokom kell fejleszteni, vagy találni valakit, aki szintén azt fejleszti.
  9. peltar

    Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    Ha már mindenki kérdez, nekem is lenne egy nagyon jó: Miért gondolják a fejlesztők azt, hogy jó ötlet rákényszeríteni minden játékost a harci épületek kötelező felépítésére? Éppen elég baj volt, hogy hosszú éveken át kötelező volt a kaszárnyát fejleszti, ha haladni akartál a történettel, de...
  10. peltar

    Már felvetett Fegyvertárak indítása

    Az lehet, hogy ott nem, de attól függetlenül itt már működik mobilon....
  11. peltar

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Ez jó hír. Bizonyos szempontból ez is. Eddig nem tudtam, mikor fogom befejezni ezt a játékot, most már igen: Ha elérek a 70. küldetéshez, és nem látok ott egy elutasítás gombot...
  12. peltar

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Köszi, ez sokat segít. Két kérdés: -A behívás ebben a kontextusban mit jelent? Beleszámít a már meglevő is, vagy ténylegesen ennyi újra lesz szükség? -A 70.nél ugye csak elkerülte a figyelmedet, hogy elutasítható, és nem kell 0-ról felépítenem...? :)
  13. peltar

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Idézet a WIKI-ről: " Valamennyi véletlenszerű bónuszos Érző Árut ad jutalomkén, amikor teljesítesz egy küldetést a Fő történetből. "
  14. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ez? Ez is tökéletesen illeszkedik az én forrásomhoz. :)
  15. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Valószínüleg ugyanazt találtad, mint én néhány hete, és ott valóban druidáknak hívta őket az oldal készítője, de az már akkor sem tűnt logikus névnek, hisz a sok kép közül egyetlen épület sem hordozott magán olyan stílusjegyeket, amiket én a druidákkal kapcsolatban reálisnak gondolok. Ami pedig...
  16. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Na, a repüléssel már közelebb vagy a jó megoldáshoz. A második mondatomnak pont az lett volna a jelentése, hogy nem druidáknak fogják hívni őket. Nem tudom ezt ki kezdte terjeszteni, és miből következtetett rá, de nagyon benézte a dolgot.
  17. peltar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A következő fajhoz tartoznak. A bétán is megjelentek egy időre egy hiba miatt, ezek szerint mi is megkaptuk ugyanazt a bugos verziót. És ha alaposan megnézitek, elég nyilvánvaló hogy nem druidák...
  18. peltar

    Kibeszélő Nagykövetségek

    Bocsánat, elfelejtettem, hogy a support nem olvashatja a fórumot, és nem válaszolhat egy közérdekű kérdésre nyilvánosan...:rolleyes:
  19. peltar

    Kibeszélő Nagykövetségek

    Várható, hogy erre választ kapunk valamikor?
  20. peltar

    2020 Gyémántok ládája

    7
Fent