• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Bajnoksággal kapcsolatos változtatások

    Pontosan. Ezt megint csak a fejlődés lassítására jó.
  2. Visszautasítva Torony 1330 pont

    És ha mind a szükséges pontszám, mind az elérhető bónusz mennyisége skálázódna a testvériség létszámának megfelelően? Így továbbra is meglenne a motiváció, hogy 25 fős csapattal teljesítsék, de a kisebb létszámú csapatoknak is lenne sikerélménye.
  3. Holdmedve 7-es és 8-as szint

    Érdekes működés, mert ezen az egy szinten ad töredéket. Nem is tudom, hogy megéri-e fejleszteni. Napi fix 1 töredék többet ér mint a többi bónusz, nem?
  4. Javítva Város megjelenítése

    Nálam is rendben van, köszönöm!
  5. Javítva Város megjelenítése

    Sziasztok! Asztali gépen, HTML5 klienst használva (Firefoxban és Chrome-ban is teszteltem), ha nem 100% zoomot használok a böngészőben, a városomnak csak egy része látható. Tegnap még működött, a játék kezdete óta így használtam, ezért gondolom a mai frissítéshez lehet köze. Csatoltam 2 képet a...
  6. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok! Kedvenc épületem a Kívánságkút. Sose tudhatom mit rejteget, de kis szerencsével sok gyémánt gyűjthető belőle. Üdv, Tpedro
  7. 2020 Különbség kereső játék

    22
  8. Újra "lottó"

    Acél-Tekercs-Elixír
Fent