• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tessaiga

    Lezárva Piacolás kézzel

    Abba nem szeretnék belemenni, hogy miért csak a fenti (amit ajánlasz) rész kitöltése után számolja ki 2 csillagosra a lenti részt, fordítva miért nem? Az viszont zavar, hogy ha a fenti részbe - miután kiválasztottam az áru típusokat - beírom kézzel az értéket, akkor szürke marad, az ajánlat...
  2. Tessaiga

    Nem hiba chat

    A szövetségi chatben az üzenetek számára nem tudom milyen korlátozás van azonban: Jó lenne, ha legalább 1-2 napig elolvasható lenne mindegyik. Valaki, valahol írta, hogy 100 üzenet a korlát. Ezt már nem tartom olyan jónak. Egyrészt, csak nagy ritkán születik ennyi rövid időn belül. Másrészt, ez...
  3. Tessaiga

    Nem hiba Csoda segítésért járó Tp

    Ez nem feltétlen hiba, de ide írom. Eddig, ha segítettem valakinek, és díjat is nyertem, akkor a következőt tapasztaltam. Az akkori jelenségnél csak 5 Tp-t kaptam, ma már 10-et. Az 5 Tp-t úgy kaptam meg, hogy azonnal, kivéve, ha nem volt számára elég hely. Azaz mondjuk 6 Tp-m volt, mikor...
  4. Tessaiga

    [8629]kutatás

    Ha egy olyan épületet szeretne fejleszteni az ember, amit ugyan lehetne, csak még nincs kikutatva hozzá a következő pár szint, akkor megjelenik a kutatás gomb. Ez eddig is így volt. Ha rákattint az ember, akkor már nem történik semmi. Eddig a techfára lépett, ott is oda, ahol épp jártunk...
  5. Tessaiga

    Mások segítése, és ezzel összefüggő dolgok

    Előszó Segítség kijelzéssel kapcsolatos ötlet téma már indult, de gyorsan lehurrogott valaki, és sokkal csapongóbb vagyok, mint amit a téma címe megengedne. Spammeléssel bélyegezett meg nem akarok lenni! Nyugodtan lehet itt csapongani. Legyen beszélgetés, ami indul valahonnan, és tart is...
  6. Tessaiga

    Javítva Fórum kedvelések

    "Te, Sera, varga2002 és 2 mások kedvelitek ezt." Ha a mások, csak egyedül vannak, akkor jól írja "másik". :D A többesszámnál is erre kellene cserélni jobb híjján. Bár én átfogalmaznám, hogy ne legyen ennyire magyartalan. Értem én, hogy nem a mi nyelvünk miatt van ez. Ha van rá lehetőség...
  7. Tessaiga

    Javítva Varázslóné előléptetés

    Elfeknél, a techfán az 5. fejezet egyik fejlesztése. A hozzá tartozó szöveg múltidőben van. Nézegettem a többit, mind a jövőre utal. "A varázslónő ereje a csatatéren jelentősen megnőtt." Részemről a múltidőt törölném. :)
  8. Tessaiga

    [7681] aranybevétel megjelenítése a kultúra alatt

    Sziasztok! Nincs tesztelve, mert most vettem észre. Többféle böngészőn is, mikor a testvériségnek segítek, és átváltok egy másik emberre, az előző embertől kapott aranyat a kultúra alatt megjeleníti. És teljesen mindegy, hogy mennyi idő telt el. Akkor is megjeleníti, ha az előző embernél már...
  9. Tessaiga

    Pár utána járandó dolog

    Sziasztok! Sajnos nem tudom, hova is kellene ilyen jellegű dolgokat írnom, de talán ez áll a legközelebb hozzá. Először is egy tényleges hiba, amit idő, és energia hiányában csak röviden írok le. Csata közben, ha a következő kattintás lehetősége (támadás) a miénk, és még animálás közben van az...
  10. Tessaiga

    Nem hiba Hibás küldetési feladatok.

    Játékverzió: 0.23.497-b996ba3-(master) (2015-08-25 10:15) Böngésző + verzió: Mindegyik főbb böngésző, mindegyikből a legújabb. Flash Player verzió: 18,0,0,232 Operációs rendszer: win xp, win 7, win 8.1 Képernyőfelbontás: 1280 x 1024 Felhasználónév: Tessaiga Nép: Elfek Hardveres gyorsítás...
Fent