• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. AnVi 7569

    Nincs tervben Testvériségi tagok legutóbbi bejelentkezései

    Sziasztok! Azt nem lehetne valahogy megoldani, hogy meg lehessen nézni saját testvériségen belül, hogy egy adott tag mikor volt fent utoljára? Így könnyebb lenne kiszűrni az inaktív tagokat és lehetne újakat toborozni helyettük. Az egy nagyon jó újítás volt, hogy lehet látni, hogy a csapatból ki...
  2. AnVi 7569

    Levelezés

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hova tűnnek a régi levelek, amiket írtam/kaptam. Vissza akartam keresni valamit, és sehol nem találom. Az utolsó levelek márciusiak. Régebben meg lehetett találni a régebbi leveleket is, most meg nincsenek meg.
  3. AnVi 7569

    Support Akadozó játék

    Sziasztok! Az utóbbi hetekben azt tapasztalom, hogy miután belépek a játékba elkezd akadozni a játék. 1-2 percig tart, de másodpercekre lefagy, nem lehet sem begyűjteni az árukat, sem semmi mást csinálni. A testvériségünkből már többen is jelezték, hogy náluk is ilyen a játék. Régebben (pár éve...
  4. AnVi 7569

    Tagokat keresünk testvériségünkbe!

    Aktív tagokat keresünk testvériségünkbe. Nem baj, ha kicsi még a városod, jelentkezz bátran hozzánk, szívesen várunk mindenkit, aki aktívan játszik. Elsősorban deszka, kristály és elixír bónuszos játékosokat keresünk! Ha mégsem ezek a bónuszos termékeid, de szívesen és aktívan játszanál egy jó...
  5. AnVi 7569

    Szomszédok látogatása

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy titeket szoktak-e látogatni a világtérképbeli szomszédaitok? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy ezeknek a szomszédoknak csak nagyon kis része látogat a világtérképen. Nekem pl. nagyon sok szomszédom van, de ennek csak nagyon kis töredéke (kb. 10-12) látogat...
Fent