• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Hera

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok. A Tűzfőnix az egyik kedvenc épületem (a pónik után :) Nagyon tettszett mikor fejlesztettem,és amit ad a harcok során etetéskor az sem elhanyagolható.
  2. Hera

    Égszakadás -Felvétel

    Békés kis csapatunk keres játékostársakat. Ha szeretsz stressz mentesen és mégis eredményesen építkezni,jelentkezz. Kérlek olvasd el testvériségünk kiírását,és írj egy levelet Hérának :) Kérlek ne légy türelmetlen ,nem vagyok fenn a nap 24 órájában de reagálni fogok. Hera
  3. Hera

    Égszakadás 2 aktív tagot keres

    Sziasztok. Megüresedés miatt keresünk játékostársat,kérlek írj egy üzit bere007 kisfőninek ha szeretnél csatlakozni egy stabil 10 ládás csapathoz.
  4. Hera

    Lezárva Enar Követsége Újratöltve.

    Az ősi csodák közül ez vesztette el legjobban az értelmét. Mivel a felderítési idő nagyon hosszú,elhanyagolható mennyiségű mannát kapunk,a törött szilánkok termelése 168 óra,ami szintén elhanyagolható mivel a bajnokságból egyébként is szerezhető. Szerintem jól működhetne rúna szilánk...
  5. Hera

    ÉGSZAKADÁS aktív tagokat keres

    Az ÉGSZAKADÁS testvériség tagokat keres. Bajnokság,kalandozás,látogatás,csevegés,fejlődés,csoda támogatás-ezek amiket ajánlunk. Kérlek látogasd meg testvériségünk bemutatkozóját,és ha tetszett írj egy levelet bere007 mágusunknak
  6. Hera

    SKYLINE tagokat keres

    Sziasztok! SKYLINE testvériség aktív tagokat keres! Olyan játékosokat várunk, akik napi aktivitással tudnak részt venni a testvériség mindennapjaiban. Akik vállalják a heti kötelező bajnoki részvételt hozzák az elvárt 1200 pontot.Rendszeresen látogatnak,tisztességesen kereskednek.Előny ha...
Fent