• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Laptopon is jó lett, köszi a gyors javítást! :)
  2. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Köszönöm! :) Igen, pont ezt akartam én is írni, hogy nem a konkrét pipát hiányoltam. Az általam csatolt képen a téma 3-as hozzászólásában is látszik a kép bal oldalán levő kereszteződés továbbra is "világít", holott már teljesítve lett.
  3. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    A csomópontokra mutatok rá, igen. Valóban nem okoz fennakadást a játék menetében, csak félrevezető az információ, a pipa hiánya. Az eddigi kalandokban ez jól működött.
  4. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Nálad megjavul, ha újra belépsz? (Nálam az nem hoz megoldást.)
  5. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Szia, igen... :) Úgy látom, hogy ahol ilyet tapasztalok, azok mind kereszteződések. A kék úton jók, a sárga és zöld úton levők nem jók.
  6. Nyizi

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Sziasztok! A tegnap indult Testvériségi kalandban az első pályán a már teljesített pontok (több is, de nem mind) nem teljesítettként "villognak" továbbra is. (Kilép-belép-frissít-újratölt már megvolt. :) ) Köszönöm, ha megnézitek.
  7. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Sziasztok, én sem értem... 11-es szinten 5 ládát nyitok naponta.
  8. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Szia, a Harmónia-ligetben tudsz gyártani Dalok-at, ott a középső az Elftánc, aminek a képe egy táncoló elflányka. :)
  9. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Köszönöm szépen! :)
  10. Nyizi

    Kibeszélő A zene ereje

    Sziasztok, a portálfejlesztésen értetlenkedtem én is, ezért keveredtem a fórumra. A 3-as szintre húznám, de ezek szerint még minden együttesből kell gyártanom egyet-egyet. :) Kérdésem: szükséges megtartani, amiket építettem, és "elhasználtam" az előző szintnél? Tehát a 4-es szintre húzásnál...
  11. Nyizi

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Varázsakadémia, mert nagyon sok mindent lehet benne készíteni, barkácsolni, ami segíti a játékot.
  12. Nyizi

    2020 Gyémántok ládája

    11
  13. Nyizi

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    ILLATOS KÖLNI
  14. Nyizi

    Visszautasítva Bűbáj, és barkácsolás

    :D Örülök, hogy belebújtál a fejembe, vagyis hogy érted, átérzed, amit írtam, és bizonyos szempontból vannak hasonló bajaid... Tulajdonképpen azon morfondíroztam, hogy a túlságosan felgyűlt EE, MM, FF bűbájokkal mit lehetne kezdeni, hogy ne menjenek pocsékba, azaz ne csak gyűljenek-gyűljenek...
  15. Nyizi

    Visszautasítva Bűbáj, és barkácsolás

    Amiket leírtál az mind igaz, és jó, és hasznos, személy szerint én ezeket mind így csinálom, csináltam, építettem, alkalmazom, ahogy írtad. :) Ennek ellenére még mindig nagyságrendekkel több ez a három bűbáj a többinél. A barkácsolás nem vesz el automatikusan, nem kötelező tevékenység, csak egy...
  16. Nyizi

    Visszautasítva Bűbáj, és barkácsolás

    Sziasztok! Az első három bűbájból (erőteljes ellátás, mágikus műveltség, fenséges fabrikálás) - ami általában sok "jön" bajnokiból, eventekből,... - lehetne barkácsolni olyan bűbájt, amiből kevesebb készül, mondjuk kombináló katalizátort. Mondjuk 5-5-3 -ból (az értékük, előállítási idejük aránya...
  17. Nyizi

    Javítva Bajnoki után nincs jutalom

    Sziasztok, nálunk is ez van... de ha ez ilyen tömeges, ki kellene gyorsan írni hírekben, hogy ne kapjanak a nyakukba egy kazal bejelentést...
  18. Nyizi

    Reborn

    Szép napot s jó jétékot mindenkinek! A Reborn csapata kerestetik egy darab acélművest, kitől lehetőleg távol áll a selyem szövés és a csillogó drágakövek mímelése. :) Részletesebb információkért érdeklődni lehet a játékon belül levélben a főmágusnál (Riki1981), illetve mágusainknál (Namathiel...
Fent