• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. ElfSusa

    Nem hiba Hiányzó utak

    Sziasztok! Eltűntek a sima utak a városomból.
  2. ElfSusa

    in memorian Orkonavirágok, avagy egy jelenség margójára (vitaindító)

    Sziasztok! A címben szereplő csapat helyett írhatnék mást is, de ez volt az utolsó ilyen jellegű csapatösszeomlás. Nem tudom, nem értem... Miért kell lefejezni csapatokat, miért kell elcsábítani, levelekkel bombázni addig, hogy elcsábuljon? Miért nem elég? Semmi nem elég? Miért jó, ha...
  3. ElfSusa

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    A karakter neve Básztet
  4. ElfSusa

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok! Kedvenc épületem Elvenarban a selyemmanufaktúra. Órákig képes voltam elnézegetni a pókocskákat ahogy szövögetik a selymet, most pedig az a lepke! Egyszerűen meseszép! :)
  5. ElfSusa

    A Sivatagi Rohamcsigák tagokat keres

    Szia! 10 ládás tesóságban szeretnél játszani? Fontos, az, hogy támogassanak minden nap? Ennek ellenére nem szeretnéd, ha megmondanák neked, hogy hogyan építsd a városod, viszont segítenek tanáccsal, jó szóval nyersanyagokkal? Gyere közénk! Mi vállaljuk, hogy segíteni fogunk, tőled csak azt...
  6. ElfSusa

    Újratervezve-Tagfelvétel

    Sziasztok! Testvériségünk olyan aktív tagot keres, akinek legalább 50000 pontja van, aki hajlandó hetente legalább ötször körbejárni városainkat, és támogatni egy kézfogással, hetente be tud vállalni 1000 pontot a bajnokságban a közösség és a saját érdekében, megbeszélés alapján néha akar 10...
Fent